Home / مقالات / برای موفقیت به ندای درون خود توجه کنید
موفقیت
ندای درون

برای موفقیت به ندای درون خود توجه کنید

بیاموزید به هدایت درونتان توجه کنید و به آن گوش بسپرید. پس از کار با انرژی و جذب خواسته هایتان، هدایت درونتان به سریعترین و ساده ترین شیوه، شما را به آن رهنمون خواهد ساخت.

وقتی به هدایت درونتان گوش می سپرید و بر آن مبنا عمل می کنید، جریان طبیعی انرژی وجودتان را دنبال می نمایید. آن جریان آسان و بی تلاش است که شما را به سوی خواسته و موفقیت هدف مورد نظرتان هدایت می کند.

هدایت درون از جانب ضمیر ناخودآگاه شما بر می آید و به صورت احساس ها و بینش ها و پیش آگاهی با شما سخن می گوید.

هدایت درون، اطلاعات را از منابعی می گیرد و در اختیارتان قرار می دهد که از راه حواس جسمانی ممکن نیست. با آرام گرفتن و گوش سپردن به اندیشه ها و احساس هایتان، می توانید به طیف وسیعتری از اطلاعاتی که به طور عادی قابل دسترس پنداشته نمی شود دست یابید.

 

موفقیت و ضمیر ناخودآگاه

وقتی اندیشه هایی که درباره خواسته تان دارید در کائنات منتشر می شود، ضمیر ناخودآگاه تان به رویدادهای گذشته و حال و آینده می نگرد. آنگاه همه ارتباط ها و اوضاع و شرایطی را که برای آفرینش خواسته تان لازم است مد نظر قرار می دهد. و بهترین راه را برای متجلی ساختن آن آرزو می یابد. و جذب افراد و اوضاع و شرایط را با رویدادهای معینی به سوی شما آغاز می کند.

فرصت هایی را به وجود می آورد تا اشخاصی را ملاقات کنید که می توانند کمکتان کنند، و همچنین از آشنایی با شما بهره ببرند. زیرا کائنات در جهت خیر و صلاح همگان کار می کنند.

احساس هایتان به شما نشان می دهند کدام عمل را در پیش گیرید. اشتیاقتان برای خودانگیخته و فی البداهه بودن، پیروی از الهام ها و جوشش های درون، و توجه به احساس های نیرومند و اقدام به عمل بر مبنای آنها، شما را به سوی اهدافتان رهنمون خواهد شد.

هدایت درون درباره راه یا مسیرهای آینده اغلب وقتی به سراغتان می آید که در حال آرامش و سکون تمرین هایی باشید که شما را از سطح هوشیاری فراتر می برد. تمرین هایی مانند مدیتیشن و خودهیپنوتیزم.

این گونه هدایت می تواند به صورت یک فکر یا یک احساس یا تصویر یا خیالی آرزو مانند دوباره کاری باشد که دوست دارید به انجام برسانید. شاید هر بار که به این تمرینات می پردازید، این حس تقویت یا پرورانده شود. برای پرورش این گونه هدایت بهتر است به خود فرصت بیشتری بدهید تا آرام بنشینید، بگذارید جسمتان استراحت کند و به زندگی تان بیندیشید.

انجام دادن تمریناتی مانند مدیتیشن و خودهیپنوتیزم باعث جذب نیروهای خلاقی می شود که منجر به تقویت و پرورش این گونه شهود می شود.

در این مواقع بر طبق هدایتی که ستانده اید عمل می کنید. اگر مدام به تقویت این شهود بپردازید و این احساس های درونی را با تمرینات مستمر قوی تر کنید، دستیابی شما به موفقیت با سرعت بیشتری انجام می دهد. این یک راز بزرگ است. رازی که اکثر انسان های موفق و ثروتمندان بر طبق آن عمل کرده اند و به موفقیت های بسیار زیادی دست یافته اند.

موفقیت هایی که راه به وقوع انجامیدن آنها توجه و دل سپردن به ندای درون بوده است، که البته باید توجه داشت از طریق روش های بیان شده باید به تقویت این حس درونی پرداخت.

دانلود کتابچه رایگان آموزش جذب قدرت درون

 

6 نظرات

 1. حفاظ شاخ گوزنی

  سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت
  به این خوبی سپاسگزارم

 2. تدریس زیست شناسی

  خسته نباشید ممنون به خاطر این مطالب
  مفید

 3. طراحی چهره سیاه قلم

  سلام.وبسایت خیلی خوب و جامعی دارید.ممنون

 4. اقا خیلی وبسایتتون عالیه

 5. بسیار عالی و برام مفید بود. مچکرررررم

نظرتان را بفرمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.