Home / زندگی / چگونه سرنوشت خود را تغییر دهیم
تغییر سرنوشت
سرنوشت

چگونه سرنوشت خود را تغییر دهیم

چگونه سرنوشت خود را تغییر دهیم ؟ موفقیت شما، مسیر شما برای خودتان است. به این معنی نیست که آن را تنها انجام دهید. به این معناست که مسئولیت زندگی خود و کار خود را قبول کنید.

بسیاری از مردم به فرصت‌ها نگاه می‌کنند و آن را برای دیگران مجسم می‌کنند و می‌دانند آن‌ها به آن می‌رسند.

آن‌ها منتظر می‌مانند و می‌مانند و برای دیگری تجسم می‌کنند و وقتی انتظارشان تمام می‌شود، دیگر برای هر کاری دیر شود و زندگی آن‌ها تمام و پر از پشیمانی می‌شود.

اما این برای شما صادق نیست. می‌دانید که باید مسئولیت زندگی خود را قبول کنید. آن برای شماست. حقیقت این است هیچ‌کسی قصد انجام آن برای شما را ندارد. شما باید خود آن را انجام دهید. (چگونه سرنوشت خود را تغییر دهیم)

حالا، بعضی مردم فکر می‌کنند خیلی مسئولیت‌پذیر هستند. اما چیزی که اینجا وجود دارد، بهترین خبری است که شما تا حالا شنیده‌اید. زندگی خود را انتخاب کنید. میلیون‌ها از مردم مانند وضعیت شما زندگی می‏کنند، فرصت‌هایی برای کنترل سرنوشت خود دارند. “آن برای شماست” نعمت بزرگی است.

۱- شما سرنوشت خود را رسم می‌کنید

شاید بخواهید کار کوچکی شروع کنید و در آن بمانید. خیلی خوب است به خاطر اینکه می‌توانید آن را انتخاب کنید.

شاید بخواهید فروشگاه زنجیره‌ای کوچکی ایجاد کنید. شاید بخواهید یک با ارزش ۱۰۰ میلیون دلار داشته باشید. بسیار خوب است.

این همان نقطه‌ای است که شما باید انتخاب کنید. هر آنچه را که دوست دارید می‌توانید انجام دهید. افراد متفاوت رؤیاهای متفاوت دارند و باید زندگی خود را با آن تطابق دهند.

۲- آنچه را که کاشتید دروکنید

خواب بمانید و دیر به محل کار بروید و برگردید و یا اینکه زود بلند شوید و بیشتر از دیگران کارکنید و بازده بیشتری به دست آورید.

سرمایه شما در معرض خطر باشد و موقعیتی را به دست بیاورید یا اینکه سرمایه شما با ریسک بیشتری روبرو باشد تا بیشتر به دست بیاورید. شما تصمیم می‌گیرید چه چیزی بکارید و چه چیزی درو می‌کنید.

۳- هیچ‌کسی نمی‌تواند شما را از رسیدن به رؤیاهای خود متوقف کنید.

بله، همیشه موانعی وجود دارند که ایجاد می‌شوند و افرادی ممکن است کارهایی که شما می‌کنید را دوست نداشته باشند، اما شما می‌توانید حرکت کنید و مسیر خود را رسم کنید. آزادی زیادی در آن وجود دارد.

۴- شما خودتان لذت‌هایی که تعیین می‌کنید را تجربه می‌کنید

افتخاری بیشتر از این نیست که ذهن خود را بر چیزی که می‌دانید تنظیم کنید و آن را انجام دهید.

حتما دانلود کنید: آموزش مدیتیشن

کسانی که با ذهنیت قربانی شدن دیگران زندگی می‌کنند هیچ‌وقت لذت انجام کاری را تجربه نمی‌کنند برای اینکه آن‌ها همیشه منتظر کسی برای نجات خود هستند. کسانی که مسئولیت زندگی را به عهده می‌کنند لذت انجام کار خوب را هم می‌بینند.

حالا اجازه دهید یک سؤال بپرسم: تا ۵ سال بعد می‌خواهید چگونه باشید؟ تا ۱۰ سال چطور؟ تا ۲۵ سال چطور؟ آیا می‌دانید؟ آیا ایده‌ای دارید؟ آیا هدف یا رؤیایی دارید؟ آیا می‌خواهید مسئولیت قبول کنید و بدانید آن برای شماست؟

شما در هر نقطه که تصمیم بگیرید باشید، خواهی بود. شما تصمیم می‌گیرید. آن برای شماست. و خیلی هیجان‌انگیز است! به نظر شما چگونه سرنوشت خود را تغییر دهیم ؟

یک نظر

  1. روش خوبی بود..مگر بعضی وقت غیر قابل طبق است چون انسان در بعضی مقطه زمانی در دو راهی قرار میگرد که راه انتخاب انتخاب مشکل و ناممکن میشود که ((فامیل را انتخاب باید کرد یا رویا ها و تغیر سرنوشت ))
    من خودم یک دختر ۲۱ ساله هستم که تمام دنیایم راه قربانی فامیلم کردیم..

نظرتان را بفرمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.