Home / زندگی / ۷ روش جذب انرژی مثبت در مواقع مشکلات
جذب انرژی مثبت
انرژی مثبت

۷ روش جذب انرژی مثبت در مواقع مشکلات

در اینجا ۷ روش برای به دست آوردن انرژی مثبت در مواقع سختی‌ها بیان می‌شود که با استفاده از آن‌ها می‌توانید به نتایج خوبی دست‌یابید.

 • فهرستی از چیزهای که برای آن باید شکرگزار خداوند باشید را تهیه کنید و گاهی آن را بخوانید

هر نوع دفتری تهیه‌کرده و هر چیزی را که به خاطر آن خدا را باید شاکر بنویسید. حتی اگر یک‌چیز یا یک روز هم یادتان باشد، کافی است.

وقتی احساس خوبی ندارید، می‌توانید روز را با خواندن این لیست شروع کنید. ما بعضی وقت‌ها احساس فرسودگی می‌کنیم به خاطر اینکه چیزهای بزرگی که خداوند به ما داده است را فراموش می‌کنیم.

 • همیشه از دوران سخت به‌عنوان رقابت یاد کنید

وقتی انگار جهان علیه شما شده، روشن‌بینی کلید شکست تیرگی و ناراحتی است. مواقع سخت را به‌عنوان یک رقابت شخصی در نظر بگیرید. شما در مقابل دنیا. با این روش، مشکلات را به‌عنوان یک‌بار روی شانه‌های خود بدانید که مثل دشمن می‌توانید آن‌ها را شکست دهید. مشکل دیوار نیست بلکه مانند دری است که منجر به قدرت و صلابت شخصیت می‌شود.

 • به دنبال این باشید که این مشکل چه درس‌هایی برای شما دارد

همه مشکلات به سراغ شما می‌آیند، قبل اینکه شخصی که امروز هستید و شخصی که در آینده خواهی بود. به‌اندازه کافی یاد بگیرید. برای اینکه همه این‌ها مهم هستند.

 • بلافاصله بعد از بیدار شدن چیزهایی برای قدردانی پیدا کنید

طلوع آفتاب. بوی اولین قهوه‌تان. صدای باران یا بزرگ‌تر صدای رعدوبرق. شما می‌توانید چیزهای کوچک را برای خوشحالی‌های بزرگ پیدا کنید. از سگ یا گربه خانگی خود لذت ببرید و از آن‌ها قدردانی کنید.

 • در خیابان تمرین کنید

تمرین، مخصوصاً در صبح، به شما انرژی می‌دهد که در تمام‌روز ادامه دارد. بدن و بنیه شما را بهبود می‌بخشد. وقتی بیش‌ازحد فکر می‌کنید، ورزش را به‌عنوان یک روش کاریتان در نظر بگیرید.

یک موسیقی خوب در هدفون خود بگذارید و یک ساعت حداقل دو بار در هفته تمرین کنید و نتایج را احساس خواهی کرد.

 • لطیفه بگوئید

حالا دیگر عصر اطلاعات است. به اینترنت بروید و انواع لطیفه‌های بامزه را بگردید. بعضی سایت‌ها فهرستی از آن‌ها “در روز یک لطیفه” دارند که می‌توانید انتخاب کنید. صبح تا می‌توانید بخندید و رفتار و دیدتان را تغییر دهید. لطیفه‌های موردعلاقه خود را برای روزهای سخت جدا کنید.

خندیدن تاریکی را دور می‌کند و راهی برای ایجاد خوشحالی در زمان‌های سخت است.

 • کیفیت اوقات خود را با عزیزانتان بهبود بخشید

خیلی از مردم این را فراموش می‌کنند. اگر یک‌چیز خاص داشته باشید، مثل دوست یا یک همراه دارید، سعی کنید زمان بیشتری را با آن‌ها در زمان‌های سخت بگذرانید.

دوستان سخت می‌دانند شما در وجود آن‌ها، چگونه مشکلات خود را نادیده بگیرید. به شما قدرت می‌بخشد، پس فراموش نکنید اوقات خود را با کسی که برایتان مهم است بگذرانید.

خوب ببینید آن‌ها را دارید یا خیر. ما امیدواریم این راهنمایی ها را وقتی لحظه هایی سخت می گذرند، به یاد داشته باشید. قوی باشید و خود را برای مبارزه برای داشتن اوقات خوب آماده کنید و به موفقیت دلخواه خود در زندگی دست‌یابید.

منبع: successstory

2 نظرات

 1. فروشگاه سرویس خواب

  سایتتون عالیه با مطالب مفید

 2. مممنونم ازمطالبتان .خداقوت

نظرتان را بفرمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.