Home / زندگی / ۵ قانون جذابیت که شما را میلیونر می‌کند
جذابیت
جذابیت ثروت

۵ قانون جذابیت که شما را میلیونر می‌کند

بسیاری از قانون‌های جذابیت وجود دارد که درست نیست و چیزی بیشتر شبیه صحبت کردن درباره جشن موسیقی است تا تلاش برای میلیونر شدن.

اما، اگر بگویم قانون جذابیت دارم که واقعاً کار می‌کند چطور؟ آیا این قانون‌های جذابیت از شما یک میلیونر می‌سازند اگر شما واقعاً از آن‌ها پیروی کنید؟ بله، این متن در این مورد است.

در اینجا ۵ قانون جذابیت آوردیم که شما را به یک میلیونر تبدیل می‌کند:

  1. برای هر رویداد بیشتر واکنش دهید

میلیونرها فعال هستند. آن‌ها به هر چیزی در زندگی بیشتر پاسخ می‌دهند. برای مثال، اگر مشکلی در زندگی‏شان داشته باشند که نمی‌توانند حل کنند، پس کسب‌وکاری را شروع می‌کنند.

آن‌ها متوجه می‌شوند که یک کانال تبلیغاتی موفق‌تر از دیگری است، پس آگهی می‌دهند. اکثر آن‌ها واکنشی هستند. آن‌ها صبر می‌کنند تا همه‌چیز در بحران تغییر کند، به‌جای اینکه پیش‌بینی کنند چه چیز اشتباه می‌تواند باشد. واکنشی بودن موفقیت شما را در زندگی خودبه‌خود جذب کند.

  1. برای خودتان جذاب باشید

سد بزرگ‌تر از اعتماد به نفس پائین برای موفقیت وجود ندارد. برای این است که مهم است رابطه خوبی با خودتان داشته باشید. هر چیزی را که مقاومت شما را پائین تر می‌آورد تحمل نکنید.

زندگی بسازید که نیاز نداشته باشید از آن فرار کنید، کارهایی را که دوست دارید انجام دهید و به خود احترام بگذارید.

وقتی عزت‌نفس شما راسخ باشد احساس می‌کنید سزاوار موفقیت و جذابیت هستید و تمام اقدامات موردنیاز برای رسیدن به آن فراهم می‌شود.

“عزت‌نفس موفقیت بیشتری ایجاد می‌کند و موفقیت بیشتر عزت‌نفس را بالاتر می‌برد، بنابراین به حرکت خود ادامه می‌دهید.”

  1. بر نقاط ضعف خود کار نکنید، بر نقاط قوت خود تمرکز کنید

اگر مردم در همه جهات فعالیت می‌کنند. آن‌ها فکر می‌کنند چاشنی پنهان برای میلیونر شدن است. اما در حقیقت شانس آن‌ها را برای موفقیت کم می‌کند.

شما ببینید، میلیونرها در این جهان، نسبت به خودشان آگاهی دارند و می‌گویند “در این قسمت من بهترین شانس موفقیت را دارم” و آن قسمت را دو برابر می‌کنند.

اکثر مردم آگاهی از خود ندارند تا بدانند نقاط قوت آن‌ها در چه‌کاری است. مواقعی را برگردید عقب و ببینید چه‌کارهایی را به‌خوبی انجام دادید و مردم از کار شما راضی بودند، این‌ها نقاط قوت شما هستند.

  1. هنر خود را در بیرون و داخل خانه بدانید

مهم نیست که چه‌کاری دارید، هیچ بهانه‌ای پذیرفته نیست تا آن را بدانید. شرکت‌های موفق مشکلات بزرگ و خاص را حل می‌کنند. برای جلو بودن در این دنیای رقابتی به یک برتری نیاز دارید تا از رقبای خود پیشی بگیرید.

نیاز دارید تا ببینید هنر شما در کدام قسمت است و هرگونه مانعی را که مانع جلو بودن شما می‌شود را شناسایی کنید.

همه آن با حق تلاش کردن و عرق ریختن شروع می‌شود. قانون جذابیت فرصت‌هایی را برای شما نسبت به هرکس دیگر ایجاد خواهد کرد، فقط در صورتی شما بخواهید کارکنید.

حق تلاش کردن بیشترین حقی است که وجود دارد. هنر و دانش خود را بهتر از هرکسی در جهان بدانید. کاری را که انجام می‌دهید دوست داشته باشید و یا اینکه اصلاً انجام ندهید.

  1. از باورهای محدودکننده خود پولی خود خلاص شوید

بسیاری از ما در سال‌های اولیه شستشوی مغزی داده می‌شویم. ما شستشوی مغزی داده می‌شویم طوری که افراد ثروتمند طماع و نادرست هستند.

و بدترین چیز این است که ما حتی آن را درک هم نکرده‌ایم. حتی در کارتون‏ها مانند سیمپسون‌ها، آقای برنز ثروتمندترین و درعین‌حال منفورترین شخص نشان داده شد.

شما ممکن است فکر می‌کنید “تأثیری بر من ندارد، من حتی توجهی نمی‌کنم!”. اما حدس بزنید چطور می‌شود، شما ناخودآگاه تحت تأثیر قرار می‌گیرید.

ما این باورهای محدودکننده را از تلویزیون، اعضای خانواده و دوستان تغذیه می‌کنیم. وظیفه شماست که ذهن خود را تقویت کنید و خود تخریبی را متوقف کنید تا خوب باشید.

همه این‌ها با یک نقل‌قول قدیمی بودائی شروع می‌شود “آنچه را می‌خواهید برکت دهید.” دفعه بعد کسانی که لامبورگینی زرد دارند را دیدید با دید مثبت و خونگرمی پاسخ دهید تا اینکه تسلیم حسادت شوید. این به شما کمک خواهد کرد ثروت را به زندگی خود جذب کنید.

نظرتان را بفرمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.