Home / پول / ۱۰ راز میلیونرها که شما نمی‌دانید
میلیونرها
میلیونر

۱۰ راز میلیونرها که شما نمی‌دانید

خواندن در مورد میلیونرها برای شما بسیار الهام‌بخش است، اینکه بدانید آن‌ها چگونه در زندگی آن‌قدر موفق شده‌اند و راز میلیونرها چیست.

بر اساس “کتاب عادت‌های موفقیت باستارد” تعدادی از عادت‌ها و عقاید پنهان وجود دارد که هر میلیونر را در دنیا به سمت جلو سوق می‌دهد.

این عادت‌ها می‌توانند باعث شوند ثروت و موقعیت آن‌ها از میلیونری به میلیاردری تغییر کند.

ما تلاش می‌کنیم و ده مورد از راز میلیونرها را رمزگشایی می‌کنیم که جدید نیستند، اما نوآورانه و الهام‌بخش هستند:

  1. هوشمندانه راهی از پول بسازید

اگر شما تبدیل به میلیونر شوید به این معنی نیست که به هدف خود رسیده‌اید. همیشه به سمت جلو حرکت کنید تا بیشتر به دست آورید.

میلیونرها همیشه در فکر هستند یک گام جلوتر از بقیه حرکت کنند که از انتخاب هوشمندانه استفاده می‌کنند. آن‌ها فرصت‌های متفاوتی و راه‌های رسیدن به پول را امتحان می‌کنند.

سرمایه‌گذاری در چیزی که شما فکر می‌کنید، در پایان به شما بر خواهد گشت. بهترین مثال می‌تواند املاک باشد، که ثروت زیادی از آن به دست خواهید آورد.

  1. پول خود را دوست داشته باشید

میلیونرها پول خود را دوست دارند و هیچ‌وقت کم نمی‌خواهند. یک تحقیق نشان داد اکثر میلیونرهای کره زمین پول خود را دوست دارند.

مجموعه‌ای میلیونرها در دارایی‌های شخصی خود سرمایه‌گذاری کردند درحالی‌که دیگران فعالیت خود را در سایت‌های اجتماعی زیاد کردند.

یک قانون طلایی که اکثر میلیونرهای سراسر جهان دارند این است که ۵۰ درصد ذخیره و ۵۰ درصد مصرف می‌کنند.

  1. برای بازنشستگی خود برنامه‌ریزی کنید

میلیونرها قبل هر چیزی به برنامه‌ریزی در زمان بازنشستگی خود اعتقاددارند. اکثر میلیونرها ترجیح می‌دهند مسائلی در وام یاد بگیرند تا اینکه مصرف کنند، تا در زمان بازنشستگی خود ذخیره کنند.

برای نیازهای ضروری خود پس‌انداز کنید تا در سن بالا از وام خود کمک بگیرید.

  1. خطرات احتمالی را محاسبه کنید

خطرات احتمالی را در نظر بگیرید، افراد ثروتمند همیشه چیزهای متفاوت را در یک سبد نگه می‌دارند. منظور این است که تفاوت را ببینید و سپس خطرات احتمالی را محاسبه کنید و تصمیم بگیرید تا در کدام حوزه سرمایه‌گذاری کنید و کدام سرمایه‌گذاری را کاهش دهید.

  1. از مصرف کردن به ذخیره کردن تمرکز کنید

یک میلیونر همیشه نیازهای یک سرمایه‌گذار را می‌داند. ایده اساسی این است هر چیزی که جمع می‌شود درشت و چاق می‌شود، اگرهر چیزی از سرمایه‌گذاری خود به دست می‌آورید، آن را دریافت می‌کنید. اکثر میلیونرها در قسمت‌های متفاوت کسب‌وکار شخم می‏زنند.

  1. چند درآمد برای خود ایجاد کنید

برای مثال یک سرمایه‌گذار هندی در قسمت‌های متفاوتی از کسب‌وکار از لباس و جواهرات تا چیزهای خرده‌فروش و وابسته به نفت منابع درآمدی برای خانواده ایجاد کرد.

داشتن کسب‌وکارهای مختلف کمک می‌کند تا منابع متفاوتی از درآمد برای خود ایجاد کنید.

  1. تنظیم هدف

افراد ثروتمند یک‌روزه پولدار نشدند. قدرت تنظیم اهداف واقعی آن‌ها را به اینجا رساند. پافشاری و آگاهی دو شرایطی هستند که ذاتاً همراه افراد ثروتمند هستند.

تنظیم اهداف کمک می‌کند تا جایی که خواهید بود را تجسم کنید.

  1. ایجاد دارایی

اکثر ما فکر می‌کنیم خرید قایق بادبانی، عمارت لوکس و یا املاک، فقط اسراف در هزینه است. به‌هرحال، میلیونرها آن‌ها را به‌عنوان یک سرمایه‌گذاری امن در طولانی‌مدت می‌گیرند.

  1. برنامه‌ریزی کنید و جلوتر از زمان حرکت کنید

برخلاف مردم عادی، انسان‌های غنی و ثروتمند وقت خود را جلوتر قرار می‌دهند. آن‌ها هرگز وقت خود را با فعالیت‌های غیرقابل بهره‌وری که فقط پول آن‌ها را هدر می‌دهد تلف نمی‌کنند.

این ایده که برای هر ساعت خود تلاش کنید، می‌تواند منجر به تولید پول یا سودمندی شود. شما به‌ندرت میلیونرهایی را پیدا می‌کنید که بر روی مبل تلویزیون تماشا کنند.

  1. با افراد هم‌گروه خود معاشرت داشته باشید

وقت گذراندن با افراد هم‌گروه راز دیگر میلیونرهاست. این کار نه‌تنها به ایجاد ارتباط کمک می‌کند، بلکه کمک به پیشرفت شهرت شرکت می‌کند و درنتیجه حالات فعلی آن‌ها را بهبود می‌بخشد.

در پایان، شما متعجب خواهید شد بدانید اکثر افراد غنی می‌خواستند ثروتمند باشند، بنابراین آن‌ها سبب تولید و یا خدماتی که می‌توانند می‌شوند.

به عبارتی اکثر میلیونرها در یک مسیر بشردوستانه برای کمک به جامعه زندگی می‌کنند.

نظرتان را بفرمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.