Home / مقالات / چگونه به قدرت درون برسیم
قدرت درون
قدرت درون

چگونه به قدرت درون برسیم

چگونه بفهمیم قدرت ماورایی داریم ؟ چگونه درون خود را بشناسیم . در حقیقت همه قدرت درون ماست. دانستن این موضوع که چگونه به قدرت درون برسیم نیاز به شناخت انرژی درون انسان دارد.

استفاده از راز قدرت پنهان درون انسان

هر یک از ما پهنه‌ای هستیم با خاک زرینی از ذرات طلا. کل ماجرای موفقیت یعنی رسیدن به رگه طلا و قدرت درون. انسان‌های موفق کسانی هستند که رگه طلای وجودشان یعنی در واقع نیروهای درونی انسان را کشف کرده‌اند و از آن بهره‌برداری می‌کنند. اما رگه طلا فقط مختص موفق‌ها نیست.

همه ما با رگه‌ای از طلا به دنیا می‌آییم. فقط بعضی هامان آن را کشف می‌کنیم، بعضی هامان نمی‌کنیم. همه ما بیشتر ازآنچه فکر می‌کنیم غنی هستیم.  همه ما با منابع درونی به دنیا می‌آییم که اغلب اوقات نامکشوف باقی می‌مانند. منابعی که حتی از آن‌ها بی‌خبریم و بیشتر اوقات نه خودمان، نه دیگران وجودشان را باور نمی‌کنیم.

همه ما با ذخایر بالقوه‌ای از طلای درون به دنیا می‌آییم. طلای درون ما استعدادها و موهبت‌های خدادادی است که خاص خود ماست. در حقیقت قدرت درون ما مختص خود ماست. بیشتر ما بیشتر ازآنچه تصور می‌کنیم استعداد داریم. کل کار ما در زندگی، کشف و پرورش استعداد و قدرت درون ماست.

قدرت درونی چیست
قدرت پنهان درون انسان

قدرت درونی چیست

هر چه که به آن عشق می‌ورزیم می‌تواند نشانه استعدادمان در آن زمینه باشد. به‌عنوان ‌مثال عشق به موسیقی می‌تواند نشانه استعداد موسیقی نیز باشد، استعدادی که به علت موقعیت زندگی‌مان پرورش نیافته است. به همین ترتیب، خیلی از کسانی که با ولع کتاب می‌خوانند، نویسنده‌هایی در خفا هستند که می‌ترسند آشکارا وارد وادی نویسندگی شوند.

هر چه که دست‌ و دلمان برای آن می‌لرزد، هر چه که احساس می‌کنیم بی آن نمی‌توانیم زندگی کنیم، یا دست‌کم بی پرتو آن زندگی‌مان بی‌نور و کم‌فروغ به نظر می‌رسد، همان قدرت درون ماست و کل کار ما در زندگی، کشف قدرت درون خود است.

با کشف و استعداد این قدرت درونی انسان یا رگه طلاست که می‌توانیم زندگی‌مان را غنی کنیم. با بهره‌برداری از رگه طلای وجودمان است که می‌توانیم به موفقیت و رضایت خاطر حقیقی در زندگی برسیم. ازآنجاکه خدا خالق ما و طلای وجود ماست، کشف قدرت درون اعماق وجودمان، به عمیق‌ترین وجه ممکن ما را به خدا وصل می‌کند و امکان تحقق خواست خدا از طریق ما را فراهم می‌سازد.

جولیا کامرون، استاد پرورش خلاقیت در کتابش می‌گوید: معدنچیان برای رسیدن به معدن طلا باید حجم عظیمی از خاک و مواد بی‌ارزش را زیرورو کنند که به آن کار شاق و تحمیلی می‌گویند. در زندگی شخصی نیز کار شاق و تحمیلی ما می‌تواند تابش نور استعداد خلاقمان را تیره‌وتار کند.

در زیر خروارها تعابیر منفی دیگران، ما باید به‌طور فعال به دنبال رگه‌های درخشان قابلیت‌ها، رؤیاها و آرزوها و آمالمان بگردیم. ما نیز مانند معدنچیان برای یافتن این رگه‌های ثروت مخفی، حفاری می‌کنیم. ما نیز کلوخ‌های خویشتن پنهان در زیر سطح زندگی را برمی‌داریم، این گنجینه‌ها را به روشنایی روز می‌آوریم، پاک می‌کنیم و تصاحب می‌کنیم.

هر تکه از اعتباری که به ما خودمان می‌دهیم، بخشی از قدرت درون ماست.

چگونه قدرت ماورا طبیعی داشته باشیم
قدرت ماورا طبیعی

چگونه قدرت ماورا طبیعی داشته باشیم

برای اینکه بدانیم چگونه قدرت ماورایی داشته باشیم نیاز داریم تا به توانایی های نیرون درون خود آگاه باشیم.

برای تقویت قدرت درون خود لازم است تا نکات زیر را مورد توجه قرار دهیم:

 

انجام مراقبه و مدیتیشن برای تلقین و تقویت انرژی درونی

وقتی انسان در حالت مراقبه و مدیتیشن قرار می گیرد می تواند قدرت انرژی ذهنی خودش را متمرکز کند و آن را در مسیری که مد نظرش هست، هدایت کند. با انجام مداوم ریلکسیشن و مدیتیشن به همراه تصویرسازی ذهنی دقیق می توان راه رسیدن به خواسته ها را بسیار آسان تر و سریع تر از حد تصور نمود.

در حقیقت وقتی در وجود خود سکون ذهنی ایجاد می کنید با تقویت قدرت فکر به افزایش انرژی ذهنی خواهید رسید.

این امر در نهایت منجر به افزایش قدرت درون و ارتباط بیشتر و نزدیکتر با کائنات می گردد. عاملی که باعث افزایش قدرت ماورا طبیعی در انسان ها می شود.

 

به حس شهودی و قدرت فکر درونی خود اعتماد کنید

حس شهودی یک قدرت درونی است که به ما کمک می کند تا چگونه قدرت ماورا طبیعی داشته باشیم . قدرت درون برخواسته از این حس بسیار قوی و در بسیار از مواقع کاملا درست و صحیح عمل می کند. حس شهودی یک نیروی درونی انسان است که در تشخیص صحت و موثر بودن تصمیم هایمان درزندگی تاثری به سزا دارد.

حس شهودی ناشی از تجربه های ما در زندگی و قدرت فکر ماست که در لحظه و بدون منطق از پیش تعیین شده ای فرمان می دهد.

با کنترل ذهنی و افزایش قدرت ضمیر ناخودآگاه می توان حس شهودی را تقویت کرد و تصمیم های درست تر و نتایج بهتری گرفت.

 

افزایش قدرت درون انسان با تمرکز

تمرکز همه جانبه می تواند منجر به افزایش قدرت فکر و انرژی درونی انسان گردد. تمرکز سبب هدایت نیروی ذهنی به  سمت خاص و مورد نظر می شود. هر چه تمرکز فرد بیشتر و قوی تر باشد، اتلاف انرژی او نیز در راه رسیدن به خواسته ها کمتر می گردد.

تمرکز داشتن بر روی هدف موجب تسریع فرد به سوی تمایلات شخصی اش می گردد. وقتی تمرکز بر روی موضوع یا هدف خاصی اعمال گردد و نحوه صحیح تمرکز به درستی فرا گرفته شود، از به هدر رفتن انرژی قدرت درون بسیار کمتر می گردد و با صرف انرژی کمتر می توان نتایج بزرگتر و دستاوردهای ارزشمندتری داشت.

اگر تمرکز با دیگر عوامل افزایش قدرت درونی که در ادامه بیان می کنیم، همراه گردد می تواند کارایی خودش را بیشتر نمایش دهد.

برای افزایش تمرکز ذهنی باید تمرینات مربوطه را به طور مداوم انجام داد تا به طور نهادینه در وجود شخص نقش ببندد.

برای تقویت تمرکز در افزایش قدرت درون می توان تمرکز دیدن شعله شمع در اتاق تاریک را تمرین کرد. همچنین به شمارش معکوس اعداد با فاصله های چند تایی پرداخت. مثلا از صد تا صفر را با فاصله پنج تایی یا هفت تایی رو به پایین شمارش را انجام دهیم.

قدرت در درون شماست
قدرت درونی

قدرت در درون شماست

بله قدرت در درون شماست در بیرون به دنبال آن نگردید. این نکته ای هست که خیلی از آدم ها برای تقویت قدرت درون و به دست آوردن قدرت ماورایی به آن توجه نمی کنند. آن ها فکر می کنند که از بیرون باید چیزی به زندگی شان تزریق شود و کاری برای تغییر انجام دهد.

در صورتی که قدرت پنهان درون انسان قابلیت انجام هر کاری و رسیدن به هر مرتبه ای را دارد.

برای پیدا کردن قدرت درون خود باید به چشمه لایزال هستی متصل شد. چشمه ای بیکران از نعمت ها و انرژی های مثبت که ما را می تواند به آسان ترین شکل ممکن به خواسته هایمان برساند.

کشف ارتباط ذهنی قوی و ارتباطی سیال با کائنات منجر به دریافت های شگفت انگیز از جهان هستی می شود. با پاک سازی روحی و انجان تمرینات مراقبه و مدیتیشن می تواند این ارتباط را سریع تر برقرار نمود.

برای این ارتباط سعی کنید بیشتر به دنیای درون خود سر بزنید و در احوالات شخصی تفکر عمیق تر داشته باشید. خودشناسی گام اول برای شناخت هستی و کائنات و پدید آورنده کائنات است. با خودشناسی می توان به خداشناسی رسید.

 

اسرار و راز قدرت درون انسان

حقایق اسرار و راز قدرت درون انسان بر کسی پوشیده نیست. اینکه نیرویی عظیم با انرژی درونی و قدرت روح در درون همه انسان ها قرار دارد مورد توافق اکثریت قریب به اتفاق دانشمندان و صاحب نظران است. اما روش استفاده از قدرت روح و قدرت فکر مساله ای چالش برانگیز است جای تامل و تفکر بسیار زیادی را می طلبد.

استفاده از قدرت درون به مثابه استفاده از غول چراغ جادویی را می ماند که اختیارش در دست ماست و توانایی انجام بزرگترین کارها و به دست آوردن اعجاب انگیزترین نتایج را دارد.

وقتی که خداوند انسان را آفرید از روح خود در انسان دمید و این عامل تمایز انسان با تمام موجودات است. دمیده شدن این روح خدایی انرژی درونی و نیروی ذهن متفاوتی را برای انسان بنا نهاد.

تمام این قدرت پنهان درون انسان به صورت بالقوه در فطرت انسان ها وجود دارد که باید به صورت بالفعل تحقق پیدا کند.

این امر بدون پاک سازی ذهنی و روحی و پالایش افکار منفی درونی رخ نمی دهد. انجام مراقبت از نفس درونی و پاک نگه داشتن اندیشه ذهنی می تواند در نهایت به دست یابی به قدرت درون منجر گردد.

 

تقویت انرژی درون با جملات تاکیدی مثبت

جملات تاکیدی مثبت می تواند به نوعی کار برنامه ریزی ذهنی و ضمیر ناخودآگاه را انجام دهد. ضمیر ناخودگاه نقش به سزایی در کشف و به کار گیری قدرت درون انسان دارد و می تواند به طور نامحسوس نوع تفکر و نقش انرژی درونی را در کارکرد های گوناگون افزایش چشمگیری ببخشد.

وقتی که از جمله های تاکیدی مثبت در راستای رسیدن به هدف خود استفاده می کنیم، در واقع به ذهن ناخودآگاه خود فرمان می دهیم تا با آزاد سازی قدرت درون بتواند انرژی ذهنی مورد نیازش را از طبیعت و کائنات دریافت کند.

جمله های تاکیدی اگر به درستی و به شیوه مثبت ادا شوند قطعا تاثیرگذار خواهند بود. بهترین و موثرترین زمان برای تکرار جملات تاکیدی مثبت در صبح زود بلافاصله بعد از بیدار شدن و شب زمان قبل از خوابیدن می باشد. اگر در این زمان ها جمله های تاکیدی را تکرار نمایید، کارایی بیشتری خواهند داشت.

تقویت قدرت درون
تقویت قدرت درون

تقویت قدرت درون انسان با تصویرسازی ذهنی

تصویر سازی ذهنی یک از روش های کارامد مانند استفاده از جملات تاکیدی است. اما متخصصان و دانشمندان با انجام تحقیقات و آزامایش های بسیار زیادی به این نتیجه رسیده اند که اثر تصویرسازی ذهنی بسیار بالاتر و سریع تر از استفاده از جمله های تاکیدی است.

برای انجام تصویرسازی ذهنی نیاز به هیچ فرآیند پیچیده و کارهای عجیب و غریبی نیست، فقط کافی است که تمام آن اتفاقات مثبت و خوشایندی که منتظری هستیم را با تمام جزئیات در ذهن خود قبل از وقوع تصویرسازی ذهنی کنیم.

در تصویر سازی ذهنی که یک از اقسام قدرت درون انسان است، شخص باید اتفاق مورد نظر را با کوچک ترین جزئیات و زوایای گوناگون برای خودش و در ذهن خود شبیه سازی نماید. هر چه جزئیات و مسائل کوچک تری را در این تصویر سازی ها بیشتر مد نظر قرار دهد، برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای دستیابی خواسته ها بهتر صورت می گیرد.

شاید اکثر ما در زندگی شخصی خود تجربه های تصویرسازی ذهنی را داشته ایم. اما متاسفانه باید گفت اکثر این تصویرسازی ها در جهت منفی و برای اتفاقات ناگوار بوده است!

تصویرسازی منفی از اتفاقات آینده که منجر به ایجاد حس یاس و ناامیدی به همراه بروز استرس در وجودمان می گردد که کارایی ما را در انجام امور به میزان فاجعه آمیزی کاهش می دهد.

بنابراین کار عاقلانه این است که برای افزایش قدرت درون و دستیابی به نتایج بهتر و ارتقا سطح زندگی باید از تصویرسازی ذهنی متبت به جای تصویرسازی ذهنی منفی استفاده نماییم.

 

استفاده از قدرت روح

روح انسان در کسب توانمندی های معنوی توانایی های زیادی دارد. در استفاده از قدرت روح برای افزایش قدرت درونی انسان باید به نیرومند ساختن قدرت روح پرداخت.

باید توجه داشت که روح انسان به طور ذاتی بسیار قدرتمند است ولی بر اثر قید و بند هایی که در اثر قرار گرفتن در حجاب بدن قرار گرفت، از توانایی هایش کاسته شد و نفوذ و تصرفش در کائنات خیلی محدودتر و ضعیف تر گشت.

هر کدام از حواس پنج گانه در حکم قیدی برای روح را دارند که باعث محدودیت بیشتر آن می گردند. راه استفاده از قدرت روح این است که توانمند سازی روح پرداخته شود. برای توانمند ساختن قدرت روح باید تا حد ممکن روح را جلا بخشید و از زنجیر هواهای نفسانی و هوس های جسمانی رهایی بخشید.

هر اطلاعات و ورودی که از طریق دیدن، شنیدن و یا سایر حواس پنج گانه موجب رنجش روح گردد به مراتب از تاثیرش در کنترل قدرت درون انسان نیز خواهد کاست.

به همین جهت هست که بسیاری از بزرگان در منزه نگه داشتن روح اهتمام بسیاری ورزیده اند و کوشیده اند تا پاکیزه نگه داشتن روح، از قدرت روح در تغییر  قدرت درونی استفاده بیشتری نمایند.

 

شما هم اگر نکات دیگری در مورد اینکه چگونه به قدرت درون برسیم را تجربه کرده اید و میدانید حتما در پایین این مطلب با سایرین در میان بگذارید.

291 نظرات

 1. جملات تاکیدی مثبت چیه توروخدا زود جواب بدین

 2. اقا من هر کاری رو که خواستین کردم لطفا راهنمایی کنید

 3. با سلام و تشکر از شما
  من چند وقتیه میخوام قدرت های خاصی داشته باشم و چاکراهای خودمو فعال کنم. در طول مطالعه هام یه چیزی ذهنم رو خیلی مشغول کرده و اون این هست که نوشته بودند فعال کردن چاکرا ها و فعال کردن قدرت های ماورایی خطرات بد و زیادی داره که من رو میترسونه مثلا این که جن و روح میبینیم و ممکنه که اونا ما رو اذیت کنن و…
  من میخوام قدرت های زیادی داشته باشم اما نمیخوام جن و روح رو ببینم و مورد آزار قرار بگیرم و بیشتر میترسم که برای خودم یا خانوادم مشکل ایجاد کنه.
  چه راه هایی وجود داره که من قدرت های خوب و خاصی داشته باشم اما با موجودات عجیب و غریب روبه‌رو نشم و منو اذیت نکنن؟. منظور من از قدرت های خاص مثلا خواندن ذهن افراد، جابه جا کردن وسایل با ذهن، پیش بینی آینده و کلا قدرت هایی که خوب باشند و باعث پیشرفت من بشنه.
  خیلی خیلی ممنون خواهشا کمکم کنید❤️

  • سلام دوسته عزیز اگه میخای درونت منقلب بشه . ۲ تا پیشنهاد میکنم ، این اهدافی که داشتی همشون قابل دسترس هستن به سادگیه هر آنچه که تصور میکنی ، ولی به فکر کن ببین اگه این قدرت هارو داشتی تو چه راهی ازش استفاده میکنی ، اما پیشنهاده طلاییه من اینه که کتاب کم صابقه ای رو بخونی به اسم پایان عمر از لی کارول .اگه بخای میتونی هر چی بخای داشته باشی ، اما…

   • سلام دوست عزیز خیلی خوشحالم که پایان عمر رو خوندی و به دیگران هم پیشنهاد میدی ، منم پیشنهاد میدم اگر احتمالا چنل های ۲۰۱۲ به بعد کرایون رو مطالعه نکردی حتما این کارو بکن ، امیدوارم همه آدمها اینارو درک کنن ، موفق باشیم .

  • جابه جایی اجسام که نه ولی…ذهن خوانی و دیدن افراد و اجسام مختلف امکان پذیره و میدونم که هست…برخی افراد کاملا انسان هستند و بتضی دیگه نه…اونا مراقب هستن . وظیفه ی مراقبا محافظت از یک فرد زنده دیگه مثل خودشونه…اگر کسی رو در زندگی گاهی میبینید امکان داره مراقب باشید.دسته دیگه ای هم قرار داره که افراد ، وظیفه ی ارامش بخشیدن به افراد و کلا موجودات رو دارن. من ازینا کاملا اطمینان دارم

  • سلام اینکه شما می خواهید قدرت داشته باشید و روح و جن ها رو نبینید میشه انسان وقتی به جایگاه بالایی میرسد طمع وجود ان را میگیرد اگر شما انسان خوش فکر و درست کاری باشیو طمع قدت وجودتو نگیره میتونی از قدرت استفاده کنی اینکه انسان وقتی جن و روح و…. میبینه بخاطر اینه که اون قدرت دیدت و افکارت رو به دنیای کائنات تغییر داده هرچه قدر دیدت رو عوض کنی و تلاشت رو برای ساختن خودت و این که چگونه رشد کنی(رشد مغز و افکار)اون موقعه میتونی جن یا روح رو با خواسته ی خودت ببینی تشکر.

  • خواندن ذهن افراد و قدرت هایی که در جهت اهداف الهی نیستند حتما شما را به سمت موجودات شیطانی و جن می برند. ذهن خوانی بک نوع دزدی است که عملی شیطانی و غیر الهی است.
   برای اینکه دچار موجودات شرور نشید حتما باید پاکسازی درون انجام بدید و اهدافتون متعالی باشه و نه اینکه هدفتون نمایش قدرت در انظار دیگران باشه.

  • با سلام .شما اگر به قدرت برسی لازم نیست از چیزی بترسی و با قدرت خودت میتونید تمام ترسها رو کنترل کنی پس به تلاشت ادامه بده و بدون راه سخت و طولانی در پیش داری ولی اگر اراده کافی داشته باشی به خواسته خود خواهید رسید.

  • دوست عزیز خوندن فکر انسان و جابجایی وسایل امکانپذیره ولی باید به اخرین درجه قدرت درونیت برسی وقتی ذهنت قوی باشه میتونی با دیگران به صورت تلپاتی ارتباط برقرار کنی یا حتی فکر بقیه رو بخونی و پرواز روح رو تجربه کنی و روح خودتو به اینده گذشته یا هر مکانی که بخای ببری

  • سلام

   شما واقعا همچین قدرتی دارید

  • اگه راه حلی پیدا کردی لطفا به منم بگو منم میتونم صادقانه بگم شرایط تو رو دارم

  • دوست عزیز اینکار رو نکن که اگزر جن وازر زندگی شما شد دیگه نمیتوان انرا بیرون کرد انسام با مومن بودمن میتواند به جانشینی خدا برسد واینکار خیلی خیلی سخت است که باید خیلی مراقبه پاشتخه باشی

  • داداش تو باید آنها رو از خودت برونی و بهت کتا شکست جن و گذر از شیطان رو از اپلیکیشن کتاب سبز دانلود کن و بخون البته تو اینترنت هم شاید باشه رایگان هم هستن

   موفق باشی

 4. مگه شما اینننن قدوررررتتتت پنهانیو دارید ک میگید

  • ببنيد شايد اين اتفاق در صد سال ايينده رخ دهد اگر مردان ايكس را ديده باشيد اولين جرقع قدرت در استانه صد است يا اگر دقت و باور داشته باشيد مي توا ن اين كار را حتا در يك ماه انجام داد دقت و تفكر و ايمان بزرگترين قدم هاي رسيدن به قدرت مغز است با تشكر

 5. باسلام
  من من واقعن دوست دارم بتونم ذهن دیگران رو بخونم
  میدونم که آسون نیست ولی لطفا راهنمایی کنید.

 6. سلام مطلب آموزنده ای بود فقط میشه بیشتر درمورد کنترل‌ روح توضیح‌بدید واینکه چطوری ذهن افراد رو با استفازه از تمرکز بخونم‌ خیلی ممنون

 7. درود
  مطالبتون بسیار بسیار مفید بود و راستش من یه صداهای ضعیفی میشنوم و دوست دارم صدا واضح بشه که بفهمم چی میگه اگه کسی هست و از این مورد اگاه هست به من کمک کنه خیلی خوب میشه

 8. منم شنیدم که باز کردن چاکراها خطرناکه ولی به نظرم نمیتونه راست باشه
  به هر حال اگه میخوای قدرت داشته باشی چاکرای دستو باز کن من خودم چند بار تمرین کردم خیلی باحاله هم کم خطر تره هم باز کردنش اسونه

 9. اگه میخوای قدرت پیدا کنی چاکرای دستو باز کن هم بی دردسره هم بتز کردنش نسبت به چاکراهای دیگه اسون تره من از یکی شنیدم که تو سه سال تونست چاکرای دستشو فعال کنه و یه قدرتایی پیدا کنه در کل چاکرای دست بهترین گزینس تمرین باز کردنشم جالبه

 10. با سلام خدمت دوستان اینکه میگین میخواین ذهن افراد رو بخونین این نیست که صدایی بشنوید یا چیزای مسخره دیگه وقتی بعد پی بردن به عالم محسوسات به عالم مثل هم تفکر کنین وچشمتون رونسبت به اتفاق وپدیده های اطراف بیشتر باز کنین یا با درک و منطق بهتری بهش نگاه کنین کم کم به بیشتر چیز هاپی میبرین قدرت فوق العاده انسان عقلشه که میتونه حتی پدیده جزییات و خیلی چیز هارو تغییر بده یا روشون تا ثیر بزاره ما همه در بعضی چیز ها با جزییات بالا کلا در اشتباهیم

 11. سلام شاید فکر کنید که حرفم دروغه ولی من واقعا تونستم مسیر یه جریان ابه ضعیف رو تغسسر بدم میخام اینو قوی تر کنم باید چکار کنم لطفا جواب بدید

 12. دوستان سلام.برای ب کار انداختن قدرت درون باید اول باور داشته باشید ک این قدرت وجود داره.کسانی ک این قدرت رو باور ندارن خیلی تو واقعیت غرق هستند در صورتی ک واقعیت با حقیقت فرق میکنه من خیلی درمورد این موضوعها مطالعه کردم اول منم باور نداشتم ولی از وقتی ک با تمام وجودم ب حقیقت افرینشم باور پیدا کردم خیلی خوب شدم از هیچ کس و هیچ چیز نمیترسم ایمانم ۱۰۰ شده .من حتی انقدر ب قدرتم ایمان پیدا کردم ک دارم این موضوع رو تدریس میکنم و ی سری همایش جمع و جور چل پنجاه نفری هم برگزار کردم.زندگیم و ذهنیات و رفتارم تغییر کرده.پر انرژی و با اعتماد ب نفس بالا دارم پیش میرم خیلی عالیمممممم.امیدوارم شما هم ب این درک از قدرتتون برسید

 13. سلام من هم میخوام به قدرتهای درونم پی ببرم لطفا کمکم کنید

 14. من خیلی فکر کردم میخوام قدرت ذهنیمو فعال و تقویتش کنم ن درحد جا ب حا کردن وسیله و اینا اینا فقط کارای اولیم مسخوتم باشن من دارم ب چیزای یزرگ تر فک میکنم مثلا بتونم با قدرت ذهنم جون کسیو نجات بدم یا بتونم فقط با قدرتم زخم در حال خون ریزی رو درمان کنم….
  الان واقعا سردرگمم نمیدونم باید دقیقا چیمار کنم برای این ک ب این انرژی و نیرو ها دست پیدا کنم…
  میشه کمکم کنید لطفا!

  • Sam این قدرت ها در شیوه زندگی کردن وجود داره
   در دم و باز دم شما وجود داره و واقعا کسی به جز خودت نمیتونه بهت کمک کنه

   یه نصیحت دوستانه بهت میکنم اگر که این کار هارو شروع کردی سعی کن عجله نداشته باشی به قول معروف نابرده رنج گنج میسر نمیشود

 15. سلام .عرض ادب وباتشکر سپاس ازمطالبتون راهنمایی خواستم استاد من قبلا باصدها موزیک و تمرین چشم بستن تمرین تنفس سایشی هاله هایی رودیدم حین چشم بستن تااینکه یک شب چنان چشمهام ازقسمت مردمک موقع نیمه شب ازخواب بیدار شدن قفل میشد وبافشارروبه جلو امدن که نخوابیدم چون نتونتستم بخوابم درنهایت خوابیدم امابه سختی بعدش چندروز تمرین نکردم وباادامه تمرکز وصدای موزیک سردردهای وحشتناکی رو درناحیه پشت سرم وگوشهوکنار پیشونی سمت راستم شروع میشد واقعا شکنجه بود خیلی کارخطرناکیه تااینکه یک روز یکی توفاصله دومتری حرف وصداشو تویی مغزم شنیدم وفکرکردم تخیلی شدم کفتم کلمه که راجبم گفت درجواب گفت فکرمو میخونی ومن چیزی نگفتم فهمیدم توهم نیست دیگه این اتفاق نیفتاد وبعدش هرشب ساعت نیمه شب ناخوداگاه بیدارمیشدم واقعا درد اوریخت بود نمیتونستم ازفشار سردردهای شدید بخوابم خدارو شکر باتوکل به خداوندبزرگ خوب شدم ادمه ندادم اما چندباری شمع این چندروزه روشن کردم چشممومیبندم شمع رومیبینم اماضعیف راهی هست سردردنباشه و بعدا توسط موجودات غیرارانیگ اسیبی نبینم خودم واطرافیانم جیکارکنم ادامه بدم یاخیر

 16. من به نتیجه رسیدم خداوند خودش هرچی ببخشه خوبه این تمرین خطرناکه به اسیبش نمی ارزه کمی هم بازفعال بشه ادم روزی چندبارارزو میکنه ای کاش اینکارو نمیکرده واشتباه کرده هدیه خوب ومفید قشنگه که خداخودش ببخشه

  • حرفی که میزنید تا حدی درسته دوست عزیز ولی وقتی شما از راه نادرست وارد بشید و با عجله اینکار هارو انجام بدید و آمادگی لازم رو نداشته باشید این اتفاقات میافته

 17. من نه چیزی بلدم ولی خدواندرودوست دارم ازصمیم قلبم مثل بقیه ادمها ی دیگه نیرو وقدرتی که خداوند خودش ببخشه بهتره و اگر ادمها درونشون رو ازنفرت و بدی وگناه پاک کنند حتی قدسرسوزنی گناه نکنند بی نصیب از لطف خداوند نمیشند ما ادمها حتی بااینکه اشتباه میکنیم باز خدواند لطف میکنه درحقمون حال چه برسه خوبتربشیم پاک مقیدتر نیروی خوبه خدا صلاح خودش ببخشه هر راهی که خود انسان طی کنه باید باتوکل برخدا باشه باکمال احترام به استادین این راه من چیزی نه میدونم بگم ونه بلدم قشنگ اینه ماادمها به هم احترام بزاریم قشنگ درست زندگی کنیم

 18. دوستانی که میخوان این قدرت هارو داشته باشن پیشنهاد میکنم اول با تمرینات بازکردن چاکرا ها شروع کنید و بعد برید سراغ کندالینی

  هشدار میدم که تمرینات کندالینی واقعا اگر آمادگی نداشته باشید و اول چاکراهاتون رو باز نکنید چیزی جز دردسر براتون نداره امیدوارم موفق بشید

 19. راستش را بگوید واغیی است

 20. از کجا میشه فهمید چاکرا ها فعال شدن؟؟؟

  • سلام . من یه جا خوندم که با چاکرا می توانی باعث اتفاق های ماوراالطبیعه بشی ؟ ولی خوارم به من میگه تو هنوز بچه ای و. نمی تونی چاکران باز کنی اما من یه جا امتحان دادم توی اینترنت گفتن که چندتا از چاکرا های من باز است.

 21. دوستان من این کارو کردم اما جواب نداد این دروغه اما این چند روز اخیر احیاس میکنم میدونم دیگران میخوان چی کار کنن🕸شاید تونستم اجسام هم جابه جا کنم

 22. سلام من خیلی دوست دارم این کار رو بکنم ایا این کار عوارض ترسناکی داره مثلا دیدن جن و روح

  • امیر ارسلان قاسمی

   بله
   ممکن است در شب جن و ارواح و مردگان را ببینید یا در نصف شب صداهای فجیع بشنوی.
   من خودم یک قدرت ماوراءالطبیعه ای دارم ، صفر در زمان
   برای اثبات این ترامپ در سال ۲۰۲۰ دوباره رعیس جمهور آمریکا می شود و …..
   بدبختانه بعد از دو سال تلاش به این قدرت رسیدن ولی الان پشیمونم.
   دیگه راحت خوایم نمی برد ، اختلال روانی دارم ، دیگه از کسی خوشم نمیاد ، دیگه ادتم شده قبل از انجام کاری برای اینکه برم تا ببینم می توانم انجام کار را انجام بدم یا نه….
   😢 لطفاً کمکم کنید 😢

  • همه ی اینا مزخرفه فقط علم جادوی سیاهه که میتونید داشته باشید خداوند به هیچ بنده ای این اجازرو نمیده که از قدرت کاذب اسیتفاده کنه.فقطژ ابلیسه که قدرتی به عضای اعمالی شیطانی به انسان میده که جرمش هم سلولی میشید با ارباب تاریکی در قیامت خخخخخ

 23. لطفا در مورد چاکرا توضیح بدید و بگید چطور فعال میشه

 24. و ایا چشم سوم هم در این کار دخیله؟؟؟؟

 25. میشه همه این قدرت هارو داشت ولی جن و روح روندید؟

 26. سلام . من به طور ناخوداگاه اینجور شدم البته از کودکی همیشه علدقه به قدرت های ماورا دارم و اینکه خیلی تخیلی هستم و سعی کردم برسم چند مدتی هست نزدیک یک سال که من میتونم آینده رو گاها ببینم یا وقتی از کنار افراد رد میشم حسشون رو میفهمم یکجور ذهن خوانی اما نه دقیف در یک ثانیه متوجه میشم به چی فکر میکنن و البته همیشه اینجور نیستم و کنترلشو ندارم خودشون اتفاق می افتن. کلا همه منو یه آدم عجیب میدونن . شاید همیشه این قدرتا خوب نیست سعی کنید عادی زندگی کنید.

 27. قدرت درونی از سرچشمه و اصل انسانیت و ذات اون بوجود میاد.روح انسان از خداوند سرچشمه گرفته و میشه گفت با خود سرچشمه تکامل پیدا میکنه و تا وقتی سرچشمه انسانیت یعنی خداوند اجازه نده و کمک نکنه امکان پذیر نیست.راه بدست اوردن قدرت درون ارتباط با سرچشمه درونی انسان و قدرت بینهایت ان یعنی خداونده ک با ذهنی پاک و مثبت و دور از هر گونه امواج منفی و گناه صورت میگیره.

 28. چه عجیب من صد بار دعا کردم قدرت داشته باشم ولی پوکر شدم حسابی

 29. سلام.در مورد انسان همه چیز صدق میکنه اما هر کس این رو به اندازه فهم ودرک خودش از محیط و فهم و دانشی که داره میفهمه ی مثال ساده وقتی ی بچه داره با اتش ی کبریت بازی میکنه ما به اون اختار میدیم که امکان داره دستش رو بسوزونه و به خودش اسیب بزنه این برا ما که تجربه سوختن دست رو داریم قابل درک هست ولی برا بچه که حس نکرده و نسوخته قابل درک نیست.وقتی تمام افکارت رو مثبت میکنی تمام کاینات دست به دست میدن تا همون جوری که دوست داریم اتفاق بیفته همیشه مثبت فکر کنید این اولین گام هست.راهای طولانی با گامهای کوتاه شروع میشه

 30. کسی هست کمکم کنه.
  من نه از چیزی میترسم نه چیزی که میخوام بهش برسم خسته ام میکنه
  من فقط میخوام بهش برسم..

 31. سلام من میخوام چاکرا هام رو باز کنم میشه بگید چطوری باید این کارو بکنم. خواهش میکنم ازتون

 32. سلام ببخشید من میخوام چاکراهای بدنم رو باز کنم چطور باید این کارو بکنم اگر میشود کسی راهنمایی ام کند
  یا اینکه نشانی سایتی را بدهد
  لطفا راهنمایی ام کنید

 33. سلام
  من میخوام چاکراهای بدنم رو باز کنم اما نمیدونم باید چیکار کنم.
  لطفا یکی کمکم کند.
  یالااغر آدرس یک سایت رو بهم بگید.
  خواهش میکنم ازتون

 34. این رو بدونید که حجاب باعث عقب موندگی انسان نمی شود

 35. اقا من میتونم پرواز کنم؟

 36. فکر کنی میدونی

  من اودریبتنالبیست هستم از سیاره ی سایورترون علم جادو در زمین فقط یک معمای ساده است مانند جنی که ۴ پا دارد همان اسب است

 37. اگه بخوایم قدرت داشته باشیم جن و روح رو میبینیم ؟

 38. اگه میخواید قدم های کوچیک بردارید همینا واستون کافیه ولی واسه گام های بزرگ باید ریاضت بکشید (چله نشینی).بله چله نشیینی

 39. سلام میخواستم بدونم که چطور میتونم بفهمم که این قدرت هارو دارم و یا چاکراهام فعال هستند یا نه یا اینکه میتونم از این قدرت ها استفاده کنم یا نه، چند مدتی هست که وقتی تو یه موقعیتی قرار میگیرم اتفاقاتی که اطرافم میوفته رو میتونم عینا پیش بینی کنم گرچه کم ولی اتفاق میوفته
  یا اینکه وقتی کارها مو انجام میدم میبینم که قبلا این صحنرو دیدم و میدونم چه کاری رو انجام دادم
  و یا اینکه وقتی اتفاق های خاصی میوفته مثلا یه موفقت کوچک یا گوش دادن به اهنگ مورد علاقم یا دیدن یه فرد مخصوص یک حس لرزش خاصی تو بدنم ایجاد میشه که معمولنم جهتش از سرم شروع میشه تا به پاهام میرسه یا بعضی وقتا هم هس میکنم که یه چیزی میخواد از قلبم به سمت سرم بیاد و خارج بشه
  لطفا راهنمایی کنین و اگه میشه چنتا کتاب خوب هم در این رتبطه معرفی کنین
  ممنون از مطالب خوبتون

 40. و اینکه تمرین های کشف و تقویت چاکراها چی هستن؟

 41. سلام کدومتون به نتیجه رسیدید؟

 42. عقل مردم به چه جاهایی رسیدی سعی کنید به خدا برسید تا قدرت به خدا برسید قدرتم پیدا میکنید اهل بیت ایمان داشته باشید به چیزی که میخواید برسید بزارید خدا بده تا خودتون دنبالش برید ندونید چه بلایی سرتون میاد

 43. من تونستم بالا خره قدرت درون خودم رو پیدا کنم من میتونم یک کتاب رو فقط بایک بارخوندن کامل حفظ بشم یامیتونم ازروی پاهام بلند شم جدی میگم میدونید باید چیکار کنید نمی خوام ناامییدتون کنم شما حداقل ۱۰یا۱۵سال غذا های حیوانی نخورید اصلا رابطه جنسی نداشته باشیدو به خودتون ایمان داشته باشید که میتونید

 44. من خیلی دوست دارم قدرت داشته باشم ولی اگه جن و روح ببینم نتنها پشمون میشم بلکه سکته می زنم . میشه دیدنشون رو کنترل کرد ؟

 45. خخخخخخخخ مگه کشکه به این راحتی به قدرت درونی رسید اگه اینطوری بود که همه برای خودشون انسان خاصی بودن ، اینجا درست توضیح داده و من خودم خیلی به این چیزها اعتقاد دارم ولی انقدر راحت نیست.

 46. سلام ببخشید اگه با فعال کرده چاکرا های دست چ کار های میتوان کرد روش فعال کردنش بگید خواهش میکنم

 47. سلام
  فقط اینو بگم که من از امروز شروع کردم و از جن ، روح ، یا هر چیز دیگه ای نمی ترسم و به هدفم خواهم رسید

 48. خواندن ذهن یک چیزی هست که انسان این رو از تخیل خودش درآورده قدرت چیزهایی جز خواندن ذهن و چیز هایی که انسان گفته هست

 49. به نظر شما میشه بتونیم پرواز کنیم

 50. دوستان ما هر چیزی که به درونمون القا کنیم و با تمرکز بهش انرژی بدیم کم کم باور میکنیم و باور قلبی ما همون نتیجه دلخواهمون رو میاده .میخواهد خوندن ذهن دیگران باشه . پرواز کردن باشه یا هرچیز دیگه

 51. سلام من مدتی هست (حدودا دو ماهی میشه ) که اتفاق های عجیبی برام میوفته مثلا یک بار که خواب بودم ولی کاملا هوش یار یعنی میدونستم که خوابم و هر کاری میکردم نمی تونستم که از خواب بیدار شم و اخر احساس کردم یه چیزی داره روحمو از بدنم میکشه بیرون یه جورایی انگار یکی دست کرده تو بدنت و داره جونتو میکشه بیرون و بعد از خواب بیدار شدم خیلی عرق کرده بودم و ترسیده بودم یک بار هم یه حالتی داشتم هم خواب بودم هم بیدا دقیق یادم نمیاد چشمام باز بود میتونستم اطراف رو به طور ناواضح ببینم ولی اختیار بدنم اثلا دست خودم نبود بدنم قفل کرده بود و سخت نفس میکشیدم انقدر مقاومت کردم تا بلاخره ازاد شدم ولی با خدم فکر کردم خواب بوده وای کمی بیشتر که فکر کردم دیدم واقعیت داشته میشه راهنمایی کنید این مورد مربوط به داشتن یه قدرت خاص یا نه مربوط به چیزه دیگه ایی میشه. لطفا راهنمایم کنید که اگر مورد خاصی هست پیگیری کنم من واقعا دوست دارم قدرت خاصی داشته باشم و در راه درستی ازش استفاده کنم. و یک سوال دیگه که دارم اینکه قدرت هایی که باهم متفاوت هستن رو با یک روش تقویت میکنن و یا روشش متفاوته ؟؟

  • خخخ
   دوست عزیز وقتی شب میخوابی رو شکم یا پشت نخوابید یا ممکنه دستتان هنگام خواب زیر بدنتان باشد و باعث قطع خون میشه یعنی جریان خون آرامتر میشه ود در این حالت نفس و بدن ما قفل میشود که بعد از چند لحظه کوتاه خوب میشود اما خطرناک اصلا ربطی به روح جن نداره

 52. لطفا خیلی سریع بهم جواب بدین

  • وااااای باورم نمیشه دقیقا همین اتفاق برا منم یه بار افتاد اون زمان دااشتم تحقیق میکردم راجب ارتباط با اجنه و ارواح درواقع داشتم روحمو تقویت میکردم

 53. سلام ایا میشه فقط باتمرکز بتونم به قدرت ماورا برسم

 54. سلام ایا میشه فقط با تمرکز این انرژی رو گرفت

 55. ببخشید من بعضی شبا وقتی که میخوابم یه جورایی میشه گفت وقتی تو خواب و بیداریم خواب بد میبینم. و البته خودم میدونم که دارم خواب میبینم ولی هر چقدر سعی میکنم بدنم رو تکون بدم یا چشمام رو باز کنم یاد داد بزنم نمیتونم مثل این میمونه که یکی داره جلومو میگیره و هیچ صدایی از گلوم خارج نمیشه.
  در حدی هست که اسم امام ها رو میگم یا بسم‌الله میگم و خیلی تلاش میکنم و بعد چند ثانیه میتونم بیدار بشم و میبینم که دهنم هم باز بوده و مثل اینکه واقعا سعی داشتم داد بزنم. اینا ینی چی و باید چی کار کنم؟

 56. نمیشه این همه تکرار کردم نشد😑😥😥 و همین طور نیروی جادوی وجود نداره🙂 وهمش دروغه⚡

  • چرا عزیزم وجود داره فکر تو ببر بالا دوبا ره تلاش کن نا امید نشو اگر خدا تونسته من و تو رو بی افرینه پس می تونه قدرت به ما بده به خودت امید بده تو می تونی پشیمون نمی شی تلاش کن دوباره

 57. از نظر من وجود داره چون خودم این کا رو انجام می دم ممنون از راهنماییتون راستشو بخواین من اولش خیلی اذیت شدم ولی هالا می تونم با تمر کز بسیار زیاد ذهن انسان ها رو بخونم به را حتی

 58. همش وجود داره.. شک نکنید.. من الان چاکرا های دستم بازه و میتونم انرژی مغناطیسی رو اینجاد کنم

 59. ارتبط بین روح جسم چطور می تواند از قدرت لایزال الهی استفاده بکند و از نیرئی ماورا استفاده نا محدود کند در حالی در عالم ماده فقط بچز محدود بسنده میشه ممنونم میشم از اینکه جواب حقیر رو بدید

 60. سلام به همه من بروز بود از خواب بلند شده بودم رفتم صبحانه خوردن و بعد تمدن دراز کشیدم ولی بعد چند دقیقه که خواستم بلند شم نتونستم حتی دهنمم باز نمیشد اعلان هم دهنم گره خورده و من یک قدرت جدید دست پیدا کردم من میتونم چشم هام رو ببندم و برم همه جا همه جارو میبینم به صورت نا واضح و میتونم ادم خاصی هستم لطفاً کمکم کنید

 61. چطور میتونم از بدنم اتیش تولید کنم

 62. من چند روزیه احساس میکنم قدرت خاستی پیدا کردم . خیلی قوی و نیرومند شدم دلیل چیه شجاع شدم‌. به خدا راست میگم

 63. سلام درود به همه دوستان بنده میدونم که چیزی از ذهن قدرتمند تر نیست و انسان بسیار قدرتمنده با مدیتیشن واقعا به خیلی چیزا میشه رسید من مدام انجام نمیدم ولی گاه گاهی انجام میدم و در این مدت به دو چیز سریدم کسی بیاد کنارم تمام هاله بدنشو احساس میکنم و کوچکترین لرزش زمین احساس میکنم ..حالا نمیدونم درصد ذهنم رفته بالا یا یکی از چاکراهای من باز شده اگه کسی میدونه جواب بده

 64. در اکثر نقطه نظرات، افراد میخواند به قدرت درونی دست پیدا کنند که قدرتمند بشند و بر چیزهای دنیوی و انسانهای دیگه دست پیدا کنند. متاسفانه کمتر کسی در راستای مقاله نوشته شده و راه یافتن به قدرت درونی استعدادها و توانایی های خودش به این کار علاقه مند هست. مثلا کمتر کسی خواهان رسیدن به نیروی عشق درونی و یا هنرمندی خلاق شدن یا خدمتگزاری خوب و شایسته شدن و یا پزشکی توانمند در جهت کمک به بیماران و… هست.
  از نظر من خیلی در جاهلیت به سر می بریم که نمی خوایم از یه چیز بزرگ و خوب، استفاده انسانی و صحیح داشته باشیم. مثل اینکه کارد داشته باشیم و بخوایم مردم را باهاش زخمی کنیم. همه کارد را می خواند ولی کمتر کسی برای استفاده صحیح مایل هست که کارد داشته باشه.

  • نظر مثبتی بود و موافقم باهاش، فقط من سوالایی تو دهنم هست که با نظرت در مورد کمک پزشکی همخونی نداره
   اینکه ما واقعا زمینی هستیم؟؟؟فکری که ذهنمو مشغول کرده اینه که ما از جای دیگه ای به این سیاره اومدیم
   یکی از دلایلش همین مریضی هایی که میگیریم
   آفتاب سوختگی
   حس سرما و گرمای شدید تو تغییر فصل و خیلی سوالای دیگه تو همین راستا
   هر جانوری تو این کره تو جایی که زندگی میکنه وغذایی که میخوره نه مریض میشه نه آفتاب میسوزونش و نه … میشه مگر به دلایل دخالت انسان تو محیط زندگیش
   اگر کسی تو این زمینه اطلاعاتی داره ممنون میشم بگه

 65. باسلام لطفا یکی منو راهنمای کنه من دوست دارم خیلی خیلی ولی خانواده ام منو تمسخر میکنن من خیلی دوست دارم که قدرت اتش و اب را داشته باشم ولی هرجا که رفتم و هر کاری کردم نمیشه نمیدونم چرا نمیشه لطفا اگر کسی میتونه راهنمای کنه ممنون

 66. خب بچها نظر همتون رو دیدم چند ی پیش ب فکر احضار ارواح بودم و اینکار رو بدون آگاهی انجام دادم مدتی در بیمارستان بستری شدم شب ۳وم شخصی رو دیدم ک با اضطراب داشت نزدیک میشد اما در ذهنم چشمام بسته بود ترسیدم چشمامو ک باز کردم دیدم چند نفر ک حرارت آنها بعد باز شدن چشمم به من میخورد عذاب آور بود با اضطراب به من میگفتند انسانها لایق کاعنات نیستند سعی نکنید پشیمان میشوید بعدش حالات روحی بدی بهم دست داد ک منجر ب بستری شدنم بود ایم اتفاق در زندگی من باعث شد ادامه بدم و هرشب ترسی ب سراغم میاد ک هیچ کدومتون حتی تصورشم نمیکنید دیدن موجوداتی از آتش با چهره های عجیب و غریب با صداهای فوقولاده نا مفهوم اما من کنترلش کردم و هروقت ک میبینمشون بهشون توجه نمیکنم و خیلی راهت از کنارم رد میشن تا امروز سعی کردم دوباره باهاشون ارتباط بر قرار کنم باورتون نمیشه موجوداتی ک ب شکل ترسناک میدیدم امروز همه زیبا بودند من وقتی شرو کردم روح پاکی نداشتم اما عوض شدم نتیجه من غلبه بر ترس و پاکی رو ح در این زمینه موعثر واقع شد…..

 67. حال حاظرم کمک کسانی باشم ک روح پاکی دارند و حضوری باهم تمرین کنیم کسانی ک مکان خلوت و دور از شهر را داشته باشند میتوانم کمک کنم حتی……..میتوانم نشانشان دهم ک موجوداتی در کنار همه ما زندگی میکنند ولی اجازه ورود ب دنیای فانی را ندارند

 68. باید هاله ی دفاعی را تقویت و قوی کرد و برای ذهن یک دیوار دفاعی ذهنی و روحی ساخت .
  و خواندن سوره های کوچک قران هم کمک زیادی میکند

 69. سلام خدمت همه دوستان و اساتید چند سالی هست ک دنبال علوم و رسیدن ب قدرت های درونی وب کنترل در اوردن اون نیروها هستم ولی متاسفانه نتیجه مطلوبی نگرفتم لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه
  با تشکر و قدردانی از همه دوستان

 70. سلام
  مناز زمانی که یادم میاد احساس تنهایی نکردم نمیدونم علتش چیه ولی در لحظه لحظه زندگیم وجود نیروهایی رو اطرافم احساس میکنم و اون ها هیچ کاری به من ندارند ولی فقط انگار من رو نگاه میکنن.
  فکر نمیکنم کسی این تجربه رو داشته باشه من واسه من کمی داره سخت میشه….
  منظور من از نیرو وجود اشخاصی هست من نمی تونم با چشم انسانی ببینم ولی با چشم درون قادر به دیدن هستم و بدون اینکه بدنم رو به سمت اون ها بگردونم میبینمشون .
  من از نظر قدرت فکر با بقیه متفاوت هستم و از نظر هوش قوی هستم و فکر میکنم به همین علت هم در اطراف من هستند.
  و میگن که برای من نگران اند و برای حفاظت اینجان
  به نظر شما من چطور می تونم از قدرتم درست استفاده کنم
  و اجازه معرفی خودم رو ندارم لطفا کمک کنید

 71. جواب من بده اسم کاب را بهم بده

 72. سلام دوستان بهتون پیشنهاد میکنم کتاب انواع مدیتیشن رو دانلود کنید راجب همه ی این ها نوشته راجب قدرت ها.چاکراه ها.چگونه باز کردن انها و…..

 73. سلام. وقتتون بخیر دوستان منم واقعا خیلی دوس دارم به قدرت هام دست پیدا کنم ولی همه میگن پا تو این راح نزار گرون تموم میشه دوستان حداقل بهم بگید که چطوری میتونم چاکرا های بدنم رو باز کنم

 74. سلام
  من چند وقته که میتونم چاکرای الکتریکی بدنم و کنترل کنم و الکتریکه ساکن بدنم و ازاد کنم . من چند وقت پیش که بارون بود هرجایی که دست میزدم رعد و برق میزد . به خدا راست میگم حرفم رو باور کنید. میدونید فقط کافیه اطمینان داشته باشید که میتونید . میدونید اطمینان داشتن یک قدرت ماوراطبیعی به حساب میاد

 75. من می دانم هیچ قدرتی بالاتر از خدا نیست .راحت ترین راه رسیدن به قدرت های درونی وافزایش قدرت های انسانی فقطوفقط خدا است همانطور که رسول خدا حضرت محمد ماه راشکافت. حضرت موسی دریا را شکافت و….. من تظمین می کنم که با عشق تمام به سوی خدا برویدچنان راحت تر .قویتر .بالاتر از انچه خواهید رسید که حتی فکرش رانمی کنید نه از جن ونه از بالاتر ازاون نمی تواندبر شما غلبه کند . از من ۱۴ ساله گفتن.این کار ها بجز اسیب چیزی ندارد.

 76. آیا تا به حال کسی بوده که به این قدرت ها رسیده باشه ؟؟؟
  لطفا بگید🙏

 77. من یه چیزایی راجبش شنیدم

 78. سلام دوستان قدرت انسان خیلی نا محدوده و هیچ چیز غیر ممکن وجود نداره ، سعی کنید بدون مراقبه دنبال این کارا نرید و مثل من دچار مشکل نشید ، سعی کنید با استاد کنگفو یا کسی که در مورد انرژیچی چیزی بدونه با اون مشورت کنید و طبق گفته هاش عمل کنید سر خود کاری نکنید کنترل روح ، خواب اجسام همه چیز ممکن میشه با کمی اراده و تمرکز ولی اگه ندونی چطوری کنترلش کنی باعث لطمه روحی و جسمی میشه موفق باشید

 79. چند تا از چاکرا های من بازه

 80. سلام خدمت دوستانی که در هنگام خواب بدنشان قفل میشه نه میتوانند حرت کنند نه میتوانند حرف بزنند این موضوع ربطی به جن و روح ندارد به دلیل خواب روی شکم یا پشت یا ماندن دست زیر بدن که باعث قطع جریان خون میشود زیرا میدانیم وقتی خون حرکت نکند تمام قسمت بدن قفل میشود وقتی از خواب بیدار می شوید سریع خوب میشود سعی کنید هنگام خواب طوری بخوابید که دستتان زیر بدن باقی نماند
  منم بعضی وقتها این طوری میشم 🤣😂😂😂

 81. این کار بصورت خودکار انجام میشه منتها در مواردی که به آن عشق میورزید.این طبیعیه که انسانها به همه چیز علاقه ندارند و همیشه وارد مسیرهایی میشوند که دوست دارند هرچند گاهی به زبان میگویند من آن را دوست نداشتم ولی قلبا دوست دارند و تصور میکنند و به آن سمت میروند.این کنترل منترلها همش به علاقه برمیگرده علم خاصی نیست .این خواست درون آدمه که اونو میبره به سمتی که دوست داره

 82. من این قدرت رو دارم من یک طالع بین هستم
  واقعی در راه خدا هم کار میکنم پولی هم نیستم

 83. کل قدرتا ب دو دسته منفی و مثبت تقسیم میشن……
  پس این حرفتون ک میگید تنها از راه و تفکرات مثبت میشه ب نیروی درون رسیدو قبول ندارم……….
  وقتی انسان تو زندگی ب نهایت خشم و نفرتش نصبت ب دیگران میرسه. به قسمتی از قدرت درونیش هم دسترسی پیدا میکنع……

 84. من می خواهم قدرت سرعت فراانسانی ونامرعی شدن داشته باشم لطفا منو راهنمایی کنیدوبگویدچه کاری انجام دهم

 85. مدیتیشن انجام ندین من اینکارو کردم موجودای ماورایی رو دیدم نزدیک بود سکته کنم اون لحظه ازبس ک ترسیده بودم زبونم قفل شده بود حتی نمیتونستم جیغ بزنم
  مدیتیشن یعنی احضار موجودات غیراُرگانیک یعنی احضار موجودای ماورایی وحشتناکه اینکار ازش فاصله بگیرین خواهش میکنم اخه من تجربشو داشتم دیدم ب چشم ک تاکید میکنم

 86. داشتن قدرت ماورایی فقط و فقط با فاصله گرفتن از گناه تقویت میشه یعنی پاک نگه داشتن روحی ک از وجود خدا تو بدن ما دمیده شده و انجام عبادات واجبات دین . مدیتیشن احضار موجودات غیراُرگانیکه اینکارو انجام ندین اخه من ک انجام دادم یه پیرزن قرمز با بدن کهکشانی دیدم وحشتناکه فاصله بگیرین از اینکار . و خواهشمندم از نویسنده چیزایی ک تجربه ندارین رو نتایپین اطلاعات غلط تحویل ملت ندین

 87. ببینید شما خیلی بحث میکنید با چشم سوم به هر کاری دسترسی خواهی کرد فقط چشم سوم 👁

 88. امان از مارول و دی سی خخخخخخ

 89. اگه به این قدرتا برسم تو کمتر از ۲۴ ساعت مردم رو ازاد میکنم…لطفا هرکی به والاترین قدرت ها رسید اینکار رو بکنه….
  از طرف یک انسان

 90. خب خب … همه رو خوندم … این جور که معلومه کل مردم قدرت دارن :/ هر کسی میرسه میگه خوب دیدم … اون جور شدم … این جور شدم… من این چیزا رو قبول وارم ولی هیچ یک از این کاربران رو قبول ندارم …
  همه ی کسانی که به این قدرت ها رسیدن از چند راه استفاده کردن : ۱ریاضت ۲ارتباط با شیاطین که بسیار خطرناک است(مثلا یکی از شیاطین برای دادن قدرت خواندن ذهن پیش آدم ظاهر میشه و ممکنه گردن اون رو بشکنه و خون اون رو از کف پاش بخوره) ۳مراقبه که باز هم خطرات خودش مثل دیدن جن یا شیطان یا چیز خاصی رو داره ………
  هیچ دروغی نمی گم خیلی زیاد تحقیق کردم . و می دونم خیلی از شما ها بعد از دیدن انیمیشن های اواتار به این راه ها فکر می کنید(مثل من)
  کارگردان این انیمیشن یک آمریکایی هند تباره که این انیمیشن(به خصوص سری دوم آن: آواتار کورا) بدون هدف خلق نشده … اگر دوست دارین در مورد هدف این انیمیشن بدونید در خدمتم(البته خودتون می تونین سرچ کنید و در مورد پروژه دین واحد نوین جهانی تحقیق کنید) اگر هنوز مسمم هستید که به این قدرت ها برسید باز هم در خدمتم تا به شما در مورد خطرات هر روش توضیحاتی بدم ….

 91. سلام من بعضی وقت ها یک خوابایی میبینم که برام اتفاق میوفته و معمولا میفهمم معلمم چی میخواد بگه بعضی وقت ها هم یک چیزایی دور مردم میبینم لطفا راهنماییم کنید

 92. سلام من بعضی وقت ها یک خوابایی میبینم که برام اتفاق میوفته و معمولا میفهمم معلمم چی میخواد بگه بعضی وقت ها هم یک چیزایی دور مردم میبینم لطفا راهنماییم کنید من توهم زدم

 93. یارب مشکل کم بود تبرزدنم اضاف شد بیخیال بااین چرتوپرتاالکی وقتتونوهدرندین خداشانس نده هیچ کاری درس بشونیس تلقین الکی وبزارین کنارمریض روحی میشین بخدا

 94. ببینید همین که چشم سومو فعال کنید به این قدرتها دست پیدا میکنید

 95. نویسنده مقاله کیه.به کمکشون احتیاج دارم.منم این قدرتارو از اول داشتم فقط الان نمی تونمتم کنترلشون کنم یا فعالترشون کنم.به نظرتون چه کارهایی انجام بدم

 96. واقعا به مشکل بر خوردم وقتیم می خوام همه چیز تموم شه رهام نمی کنند.

 97. گیریم فکر دیگرانم خوندی خب که چی ، چی عایدت میشه اگر میخوای به قدرتهای ماورایی برسید برید سراغ سیرو سلوک الی الله برید به کیمیای محبت خدا دست پیدا کنید اگر مسمم باشید و خداوند ببینه شما حقیقتا خدا خواهید به پاهات قدرت طی الارضی عنایت میکنه به دستات قدرت شفادهی عنایت میکنه به چشات قدرتی میده که از خونت تو تهران کربلای حسینو ببینی به گوشات عنایتی میکنه تو روضه صدای ناله حضرت زهرارو بشنوی برید کتاب عطشو بخونید زندگیت زیرو رو میشه

 98. می خواستم یه چیز اضافه کنم.کاری به کامنت های دیگران ندارم .کاملا جدی دارم حرف می زنم.ایناکه بعدا قدرتو پیدا می کنندم کار ندارم.از بچگی باهاش زندگی کردم .فقط الان بعد سالها داری آزارم می ده.فقط اگه واقعا واقعا خود شما هم جز کسانی هستید که انچه را درک کردید که دیگران قادر نیستند .بهم کمک کنید.تنها یه سوال مهم دارم که باید به هش برسم ومطمئن شم.اگه امکانش هست برام ایمیل بذارید. و اگرم کمکی نمی تونید بکنید همبن جا بگید.نمی تونم.بی حاشیه.

 99. چرا جواب نمی دید.

 100. من خیلی لاغرم ولی انرژی درون خودم حس می کنم که خیلی زیاد. یک بار کسی که ده برابر من بود با من مسابقه ی هل دادن گذاشت . اول من رو هل داد ولی وقتی اون انرژیم رو حس کردم، با اینکه سرش روی سینه منام بود هاش دادم . میخواستم بدونم این چیه؟ اگه میشه

 101. من خیلی لاغرم ولی انرژی درون خودم حس می کنم که خیلی زیاد که
  تموم نمیشه و زیاد تر هم میشه. یک بار کسی که ده برابر من بود و جز قلدر های محله بود با من مسابقه ی هل دادن گذاشت . اول من رو هل داد ولی وقتی اون انرژیم رو حس کردم، با اینکه سرش روی سینه من بود خیلی راحت هلش دادم . میخواستم بدونم این چیه؟ اگه میشه

 102. میگم اگه تمرکزو بزاریم واسه ورزشی چیزی به نتیجه میرسیم؟
  یا فقط برای جن و روح و ذهن خونی و این چیزاست؟

 103. هرچه که می خواهید فقط به خداوند اکتفا کنید و به پیشگاه او بازگردید خودش روشنگر راهتان است

 104. خیلی عالی بود. مرسی از شما

 105. به منم یاد بدین خو من می‌خوام لینده رو ببینم و ذهن افراد رو بخونم حالا نمی‌دونم میشه فرا انسان شد یا نه اگه بشه که عالی میشه فقط بگین چیکار کنم بتونم تو زمان سفر کنم و ذهن دیگران و بخونم

 106. سلام.میشه بگین چاکرا چیه و چطور میشه چاکراهای دست رو باز کرد؟چند نفر پرسیدن ولی هیچکس جواب نداد.یه نفر گفت اگه تپش قلب رو توی انگشت های دست حس کنیم چاکراها باز میشه درسته؟لطفا جواب بدین خواهشاااااااااا

 107. من تونستم به قدرت زیادی دست پیدا کنم میتونم هاله محافظ دور خودم درست کنم هاله ای نفوذ ناپذیر که هرکسی حتی نمیتونه بهش وارد بشه حتی میتونم
  بجز این میتونم حرکات بعدی افراد رو بخونم حتی میدونم چی میخوام بهم بگن یا چی ازم میخوان.

 108. واقعا اطلاعات خوبی بود

 109. من میخوام که پرواز کنم ،آسیب ناپزیر باشم و قدرت زیادی داشته باشم میشه لطفا بگید که دقیقا چه کار هایی باید بکنم تا به این نیرو ها برسم؟

 110. همه به من گوش بدن.هر کسی باید خودش انرژی مثبت بده و باید خودش تلاش کنه

 111. میشه بگید چاکرای دست چطور باز میشه وچطور باید فهمید بازشده

  • دوتا دستات رو روبروی هم بگیر به فاصله ی ۱ سانت بعد احساس مکنی که ددستت انگار داره مورمور میشه یا گرما رو حس میکنی بعد دستات رو عقب و جلو کن میبنی که دستات راحت از هم دور میشن ولی سخت به هم نزدیک میشن (البته همون روز اول نمیشه و تایه هفته باید تمرین کنی) و در اخر بهتره قبل از این که این کار هارو انجام بدی درازبکشی و فکر کنی که فلج شدی ! این ککار میتونی زود تر به نتیجه برسی ۱۵ دقیقه این کارو انجام بده و ۱۵ دقیقه هم تمرین رو که گفتم

   (موفق باشی!)

 112. میشه بگید برای بدست آوردن نیرو باید تمام چاکرا هارا باز کرد یا شیوه خاص دیگری دارد

 113. سلام . من میخواستم به اون دوستمون*_* جواب بدم . عزیزم همه ی ما این قدرت هارو درون خودمون داریم ولی باید کشفشون کنیم . انسان قدرت های خیلی زیادی داره . من از کسی شنیدم که گفت ما انسان ها فقط از ۲ درصد قدرت بدنمون استفاده میکنیم چون اگر از همش استفاده کنیم میمیریم! البته من نمیدونم این حرف تا چه حد صحت داره ولی قطعا ما نمیتونیم از تمام قدرتمون استفاده کنیم . شما اگه میخوای به همچین قدرت هایی برسی از چیزای کوچیک شروع کن . هر روز مدیتیشن انجام بده تا یاد بگیری اروم باشی و تمرکز کنی . بعد کم کم برو سراغ قدرت های دیگه مثل پیشگویی . من خودم حس شیشم خیلی قوی دارم و میتونم اتفاقاتی که قراره بیفترو حدس بزنم . یه روش هست که از همه چیز بهتره به اسم برونفکنی . من تقریبا یک ساله دارم روش کار میکنم و یه جورایی هم نتیجه میده .با برونفکنی میتونی هر جا که میخوای بری ، پرواز کنی ، از اتفاقاتی که در لحظه برای دیگران می افته باخبر بشی و…. یه سایت هست به اسم جادوگر شرقی . سایت فوق العاده ای هست و میتونه در این زمینه بیشتر کمکت کنه . یک نکته رو همیشه یادت باشه : هیچوقت به حرف دیگران گوش نده مگر اینکه به نفعت باشه . اگر به این قدرت ها رسیدی راجع بهشون با کسی صحبت نکن چون معمولا افراد نا امیدت میکنن و میگن دروغه و یه جورایی تو هم نا امید میشی . من خودم ۱۴ سال بیشتر سن ندارم ولی اگه با کسی که نمیشناسم صحبت کنم فکر میکنه یه ۳۰ سالی سنمه (: امتحان کن و بعد اگر نتیجه گرفتی بهم بگو من میتونم راهنماییت کنم . موفق باشی ( :

 114. ایمان به خدا داشتم

  مرسیح من تونستم یک مداد رو یک کم تکون بدم که این برای من برای شروع خوبه حتی فیلم هم گرفتم من هروز که بلند میشم ۱ تا ۲ ساعت تمرکز میکنم ن اینه هعی نگاه کنم من تو ۳۷ روز این کارو کردم تو ذهنم میگفتم تکون بخور جابجا شو دیگ داشتم نا امید میشدم تا روز ۴۳ که تونستم یکم جابه جاش کنم من تو روز خیلی بیکارم و کسی خونه نی من تو این ۴۳ روز از هر روزم فیلم گرفتم پیشنهاد میکنم شما هم فیلم بگیرین شاید شما چشم هاتو بستس تکون میخوره ولی نمبینش پس فیلم بگیرین یکی ش این هم هست که اصلا نا امید نشین شاید اصلا تا ۳ ماه طول بکشه ولی بدن بهش میرسی خیلی به خودتون ایمان داشته باشین من هعی تمرکز ذهنم تکرار میکردم خیلی ازتون واقعا تشکر میکنم قبل از اونم من تا خدا هیچی نخواد نمیشه به خدا هم خیلییییی ایمان داشته باشین موفق

  • سلام من این حس درون رو احساس کر م واقعا خیلی زیباست چشمه ی الهی ربطی با بیرون نداره و اون نور خدا خداست که از طبیعت به طبع در ن انسان نفوذ میکنه

 115. سلام به خوبهای درست کارونادرست کار چوپان های دروغگو وچوپان های درست کار۱۳سالمه دوست محترمی که گفتی ۱۴سالمه🌼😤😤😤😤 ولی هرکی میبینه فکر میکنه۳۰سالمه دوست گل داستان نوشتی برای عقلت ببخش حالا اسمتو نگفتم 😕😕😯😯😯 دورفضا میچرخی مثل عقربه ساعت ببخش ببخش ببخش ببخش ببخش ببخش ببخش ببخش ببخش ببخش ببخش ببخش ببخش ببخش ببخش ببخش ببخش ببخش ببخش ببخش ببخش ببخش ببخش معذرت مثل تو داستان نوشتم 😡😡😡😡😡😡 چطوری قدرت پیدا کردی بعد به همه چوپان های دروغگو که وقتی دوستای خوبتون گفتند چاکراهای دست چطور بازمیشه چراجواب ندادید ☺😊😇😠😇😇😇فضا رفتید

 116. ۸۰٫۱۰٫۷٫۱۰٫۲۰
  ۱٫۵۰٫۶٫۱٫۳
  ۲۰٫۱۰٫۳۰٫۶٫۱٫۴۰۰
  ۸٫۱۰٫۲۰۰٫۷
  من تمام این نظرات رو ديدم فقط رسيدن به اونكي ميخواي رمز بالا راكشف كن
  د
  جون تمام مغزها مسموم شده است

 117. من میتونم آب،خاک ،باد و آتش درست کنم من تونستم خیلی راحته میتونم وسایل روهم نمونه بدم راستی من پروازم می کنم شما چی ،من بعد یک ماه تونستم😉♥️

 118. دوستان همه اینا درست ولی برای ب دست اوردن نیروی درون باید اول خودتو بشناسی توانایی خودتو ی جمله معروف هست اگه میخای دنیارو عوض کنی اول باید خودتو عوض کنی

 119. ببخشيد اگه من دوست دارم بتونم اجسام جابجاكنم و هر ماري مي كنم برايش ميشه سريع راه نماي كني

  • شما باید روزانه ۳۰دقیقه مدیتیشن کنی اول باید چاکرای دستت رو باز کنی و چاکرای ریشه رو بعد یه سوزن بزار روی یه سطح صاف چشماتو ببند بعد فکر کن داره تکون مخوره انگار همیه انرزی بدنت توی دستاته و داره به سوزن منتقل میشه باید یک هفته هر روز این کارو انجام بدی اگه نتونستی حتما از ته قلبت قبولش نداشتی و بایو خواص قلب هم داته باشی متمعن باش تو میتونی:)

 120. من واقعا احساس می کنم که خاص هستم هرچند که دور وبری هایم به این عقیده احترام نمی زارند می خوام بدونم کی هستم وخیلی دوست دارم خاص باشم من واقعا به انر زی نیاز دارم می خوام که یک فرد عادی نباشم ولی نمی دونم کی هستم ایا من واقعا به چیزی که میخوام میرسم اصلا هم با درون خودم ارتباط ندارم چون بلد نیستم لطفا بهم کمک کنید

 121. درسته خدا از همه بزرگ تره ولی خدا وقتی مارو افرید به خودش افرین گفت! پس قدرت های انسان رو دسته کم نگیرید من حس ششم دارم خیلی اوقات میتونستم فکر کسی رو بخونم و انواع کینزی ها وجود داه ! بستگی به باور خود ادم داره کسی اگه باور داشته باشه به قدرت ها (کینزی ها) میتونه توی نت ببینه !

 122. با من در ارتباط باش من با این موضوع شما چند وقتی هست که دست و پنجه نرم میکنم

 123. سلام کسی میتونه این قدرتو به من آموزش بده یا کمکم کنه

 124. سلام من تمام کار هایی که گفت رو کردم و الان به قدرت درونیم رسیدم
  قدرت درونی من به حافظم هستش که خیلی کمک میکنه و میتونم وقتی که از شکم مادر اومدم بیرون رو بیاد بیارم
  و هرچیزی که حتی خیلی طولانی هم باشه بایک بار مرور کاملا حفظم
  خواب هایی که میبینمم یه واقعیت تبدیل میشه

 125. من شنیدم بعضی از انسان هایی که قدرت دارن با اجنه و شیطانو…
  اینجور چیز ها سرو کار دارن 😥😤😖🤤😫👺👹😈👽ایا راسته؟؟
  چون من احساس می کنم که قدرت هایی درونی دارم ولی می ترسم
  که ان هارو کشف کنم .
  من خودم دوست دارم که از قدرتام به مردم به طور پنهانی کمک کنم.
  لطفا لطفا اگه کسی می دونه بهم بگه .
  بعضی از انسان ها برای به دست اوردن قدرت ۴۰ روز بدون اب و غذا تو کوه ها زندگی می کنند تا خدا به انها قدرت بده👨‍🎓👩‍🎓👩‍🏭👩‍🌾

 126. با با من که نفهمیدم

نظرتان را بفرمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.