Home / مقالات / چگونه به قدرت درون برسیم
قدرت درون
قدرت درون

چگونه به قدرت درون برسیم

چگونه بفهمیم قدرت ماورایی داریم ؟ چگونه درون خود را بشناسیم . در حقیقت همه قدرت درون ماست. دانستن این موضوع که چگونه به قدرت درون برسیم نیاز به شناخت انرژی درون انسان دارد.

استفاده از راز قدرت پنهان درون انسان

هر یک از ما پهنه‌ای هستیم با خاک زرینی از ذرات طلا. کل ماجرای موفقیت یعنی رسیدن به رگه طلا و قدرت درون. انسان‌های موفق کسانی هستند که رگه طلای وجودشان یعنی در واقع نیروهای درونی انسان را کشف کرده‌اند و از آن بهره‌برداری می‌کنند. اما رگه طلا فقط مختص موفق‌ها نیست.

همه ما با رگه‌ای از طلا به دنیا می‌آییم. فقط بعضی هامان آن را کشف می‌کنیم، بعضی هامان نمی‌کنیم. همه ما بیشتر ازآنچه فکر می‌کنیم غنی هستیم.  همه ما با منابع درونی به دنیا می‌آییم که اغلب اوقات نامکشوف باقی می‌مانند. منابعی که حتی از آن‌ها بی‌خبریم و بیشتر اوقات نه خودمان، نه دیگران وجودشان را باور نمی‌کنیم.

همه ما با ذخایر بالقوه‌ای از طلای درون به دنیا می‌آییم. طلای درون ما استعدادها و موهبت‌های خدادادی است که خاص خود ماست. در حقیقت قدرت درون ما مختص خود ماست. بیشتر ما بیشتر ازآنچه تصور می‌کنیم استعداد داریم. کل کار ما در زندگی، کشف و پرورش استعداد و قدرت درون ماست.

قدرت درونی چیست
قدرت پنهان درون انسان

قدرت درونی چیست

هر چه که به آن عشق می‌ورزیم می‌تواند نشانه استعدادمان در آن زمینه باشد. به‌عنوان ‌مثال عشق به موسیقی می‌تواند نشانه استعداد موسیقی نیز باشد، استعدادی که به علت موقعیت زندگی‌مان پرورش نیافته است. به همین ترتیب، خیلی از کسانی که با ولع کتاب می‌خوانند، نویسنده‌هایی در خفا هستند که می‌ترسند آشکارا وارد وادی نویسندگی شوند.

هر چه که دست‌ و دلمان برای آن می‌لرزد، هر چه که احساس می‌کنیم بی آن نمی‌توانیم زندگی کنیم، یا دست‌کم بی پرتو آن زندگی‌مان بی‌نور و کم‌فروغ به نظر می‌رسد، همان قدرت درون ماست و کل کار ما در زندگی، کشف قدرت درون خود است.

با کشف و استعداد این قدرت درونی انسان یا رگه طلاست که می‌توانیم زندگی‌مان را غنی کنیم. با بهره‌برداری از رگه طلای وجودمان است که می‌توانیم به موفقیت و رضایت خاطر حقیقی در زندگی برسیم. ازآنجاکه خدا خالق ما و طلای وجود ماست، کشف قدرت درون اعماق وجودمان، به عمیق‌ترین وجه ممکن ما را به خدا وصل می‌کند و امکان تحقق خواست خدا از طریق ما را فراهم می‌سازد.

جولیا کامرون، استاد پرورش خلاقیت در کتابش می‌گوید: معدنچیان برای رسیدن به معدن طلا باید حجم عظیمی از خاک و مواد بی‌ارزش را زیرورو کنند که به آن کار شاق و تحمیلی می‌گویند. در زندگی شخصی نیز کار شاق و تحمیلی ما می‌تواند تابش نور استعداد خلاقمان را تیره‌وتار کند.

در زیر خروارها تعابیر منفی دیگران، ما باید به‌طور فعال به دنبال رگه‌های درخشان قابلیت‌ها، رؤیاها و آرزوها و آمالمان بگردیم. ما نیز مانند معدنچیان برای یافتن این رگه‌های ثروت مخفی، حفاری می‌کنیم. ما نیز کلوخ‌های خویشتن پنهان در زیر سطح زندگی را برمی‌داریم، این گنجینه‌ها را به روشنایی روز می‌آوریم، پاک می‌کنیم و تصاحب می‌کنیم.

هر تکه از اعتباری که به ما خودمان می‌دهیم، بخشی از قدرت درون ماست.

چگونه قدرت ماورا طبیعی داشته باشیم
قدرت ماورا طبیعی

چگونه قدرت ماورا طبیعی داشته باشیم

برای اینکه بدانیم چگونه قدرت ماورایی داشته باشیم نیاز داریم تا به توانایی های نیرون درون خود آگاه باشیم.

برای تقویت قدرت درون خود لازم است تا نکات زیر را مورد توجه قرار دهیم:

 

انجام مراقبه و مدیتیشن برای تلقین و تقویت انرژی درونی

وقتی انسان در حالت مراقبه و مدیتیشن قرار می گیرد می تواند قدرت انرژی ذهنی خودش را متمرکز کند و آن را در مسیری که مد نظرش هست، هدایت کند. با انجام مداوم ریلکسیشن و مدیتیشن به همراه تصویرسازی ذهنی دقیق می توان راه رسیدن به خواسته ها را بسیار آسان تر و سریع تر از حد تصور نمود.

در حقیقت وقتی در وجود خود سکون ذهنی ایجاد می کنید با تقویت قدرت فکر به افزایش انرژی ذهنی خواهید رسید.

این امر در نهایت منجر به افزایش قدرت درون و ارتباط بیشتر و نزدیکتر با کائنات می گردد. عاملی که باعث افزایش قدرت ماورا طبیعی در انسان ها می شود.

 

به حس شهودی و قدرت فکر درونی خود اعتماد کنید

حس شهودی یک قدرت درونی است که به ما کمک می کند تا چگونه قدرت ماورا طبیعی داشته باشیم . قدرت درون برخواسته از این حس بسیار قوی و در بسیار از مواقع کاملا درست و صحیح عمل می کند. حس شهودی یک نیروی درونی انسان است که در تشخیص صحت و موثر بودن تصمیم هایمان درزندگی تاثری به سزا دارد.

حس شهودی ناشی از تجربه های ما در زندگی و قدرت فکر ماست که در لحظه و بدون منطق از پیش تعیین شده ای فرمان می دهد.

با کنترل ذهنی و افزایش قدرت ضمیر ناخودآگاه می توان حس شهودی را تقویت کرد و تصمیم های درست تر و نتایج بهتری گرفت.

 

افزایش قدرت درون انسان با تمرکز

تمرکز همه جانبه می تواند منجر به افزایش قدرت فکر و انرژی درونی انسان گردد. تمرکز سبب هدایت نیروی ذهنی به  سمت خاص و مورد نظر می شود. هر چه تمرکز فرد بیشتر و قوی تر باشد، اتلاف انرژی او نیز در راه رسیدن به خواسته ها کمتر می گردد.

تمرکز داشتن بر روی هدف موجب تسریع فرد به سوی تمایلات شخصی اش می گردد. وقتی تمرکز بر روی موضوع یا هدف خاصی اعمال گردد و نحوه صحیح تمرکز به درستی فرا گرفته شود، از به هدر رفتن انرژی قدرت درون بسیار کمتر می گردد و با صرف انرژی کمتر می توان نتایج بزرگتر و دستاوردهای ارزشمندتری داشت.

اگر تمرکز با دیگر عوامل افزایش قدرت درونی که در ادامه بیان می کنیم، همراه گردد می تواند کارایی خودش را بیشتر نمایش دهد.

برای افزایش تمرکز ذهنی باید تمرینات مربوطه را به طور مداوم انجام داد تا به طور نهادینه در وجود شخص نقش ببندد.

برای تقویت تمرکز در افزایش قدرت درون می توان تمرکز دیدن شعله شمع در اتاق تاریک را تمرین کرد. همچنین به شمارش معکوس اعداد با فاصله های چند تایی پرداخت. مثلا از صد تا صفر را با فاصله پنج تایی یا هفت تایی رو به پایین شمارش را انجام دهیم.

قدرت در درون شماست
قدرت درونی

قدرت در درون شماست

بله قدرت در درون شماست در بیرون به دنبال آن نگردید. این نکته ای هست که خیلی از آدم ها برای تقویت قدرت درون و به دست آوردن قدرت ماورایی به آن توجه نمی کنند. آن ها فکر می کنند که از بیرون باید چیزی به زندگی شان تزریق شود و کاری برای تغییر انجام دهد.

در صورتی که قدرت پنهان درون انسان قابلیت انجام هر کاری و رسیدن به هر مرتبه ای را دارد.

برای پیدا کردن قدرت درون خود باید به چشمه لایزال هستی متصل شد. چشمه ای بیکران از نعمت ها و انرژی های مثبت که ما را می تواند به آسان ترین شکل ممکن به خواسته هایمان برساند.

کشف ارتباط ذهنی قوی و ارتباطی سیال با کائنات منجر به دریافت های شگفت انگیز از جهان هستی می شود. با پاک سازی روحی و انجان تمرینات مراقبه و مدیتیشن می تواند این ارتباط را سریع تر برقرار نمود.

برای این ارتباط سعی کنید بیشتر به دنیای درون خود سر بزنید و در احوالات شخصی تفکر عمیق تر داشته باشید. خودشناسی گام اول برای شناخت هستی و کائنات و پدید آورنده کائنات است. با خودشناسی می توان به خداشناسی رسید.

 

اسرار و راز قدرت درون انسان

حقایق اسرار و راز قدرت درون انسان بر کسی پوشیده نیست. اینکه نیرویی عظیم با انرژی درونی و قدرت روح در درون همه انسان ها قرار دارد مورد توافق اکثریت قریب به اتفاق دانشمندان و صاحب نظران است. اما روش استفاده از قدرت روح و قدرت فکر مساله ای چالش برانگیز است جای تامل و تفکر بسیار زیادی را می طلبد.

استفاده از قدرت درون به مثابه استفاده از غول چراغ جادویی را می ماند که اختیارش در دست ماست و توانایی انجام بزرگترین کارها و به دست آوردن اعجاب انگیزترین نتایج را دارد.

وقتی که خداوند انسان را آفرید از روح خود در انسان دمید و این عامل تمایز انسان با تمام موجودات است. دمیده شدن این روح خدایی انرژی درونی و نیروی ذهن متفاوتی را برای انسان بنا نهاد.

تمام این قدرت پنهان درون انسان به صورت بالقوه در فطرت انسان ها وجود دارد که باید به صورت بالفعل تحقق پیدا کند.

این امر بدون پاک سازی ذهنی و روحی و پالایش افکار منفی درونی رخ نمی دهد. انجام مراقبت از نفس درونی و پاک نگه داشتن اندیشه ذهنی می تواند در نهایت به دست یابی به قدرت درون منجر گردد.

 

تقویت انرژی درون با جملات تاکیدی مثبت

جملات تاکیدی مثبت می تواند به نوعی کار برنامه ریزی ذهنی و ضمیر ناخودآگاه را انجام دهد. ضمیر ناخودگاه نقش به سزایی در کشف و به کار گیری قدرت درون انسان دارد و می تواند به طور نامحسوس نوع تفکر و نقش انرژی درونی را در کارکرد های گوناگون افزایش چشمگیری ببخشد.

وقتی که از جمله های تاکیدی مثبت در راستای رسیدن به هدف خود استفاده می کنیم، در واقع به ذهن ناخودآگاه خود فرمان می دهیم تا با آزاد سازی قدرت درون بتواند انرژی ذهنی مورد نیازش را از طبیعت و کائنات دریافت کند.

جمله های تاکیدی اگر به درستی و به شیوه مثبت ادا شوند قطعا تاثیرگذار خواهند بود. بهترین و موثرترین زمان برای تکرار جملات تاکیدی مثبت در صبح زود بلافاصله بعد از بیدار شدن و شب زمان قبل از خوابیدن می باشد. اگر در این زمان ها جمله های تاکیدی را تکرار نمایید، کارایی بیشتری خواهند داشت.

تقویت قدرت درون
تقویت قدرت درون

تقویت قدرت درون انسان با تصویرسازی ذهنی

تصویر سازی ذهنی یک از روش های کارامد مانند استفاده از جملات تاکیدی است. اما متخصصان و دانشمندان با انجام تحقیقات و آزامایش های بسیار زیادی به این نتیجه رسیده اند که اثر تصویرسازی ذهنی بسیار بالاتر و سریع تر از استفاده از جمله های تاکیدی است.

برای انجام تصویرسازی ذهنی نیاز به هیچ فرآیند پیچیده و کارهای عجیب و غریبی نیست، فقط کافی است که تمام آن اتفاقات مثبت و خوشایندی که منتظری هستیم را با تمام جزئیات در ذهن خود قبل از وقوع تصویرسازی ذهنی کنیم.

در تصویر سازی ذهنی که یک از اقسام قدرت درون انسان است، شخص باید اتفاق مورد نظر را با کوچک ترین جزئیات و زوایای گوناگون برای خودش و در ذهن خود شبیه سازی نماید. هر چه جزئیات و مسائل کوچک تری را در این تصویر سازی ها بیشتر مد نظر قرار دهد، برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای دستیابی خواسته ها بهتر صورت می گیرد.

شاید اکثر ما در زندگی شخصی خود تجربه های تصویرسازی ذهنی را داشته ایم. اما متاسفانه باید گفت اکثر این تصویرسازی ها در جهت منفی و برای اتفاقات ناگوار بوده است!

تصویرسازی منفی از اتفاقات آینده که منجر به ایجاد حس یاس و ناامیدی به همراه بروز استرس در وجودمان می گردد که کارایی ما را در انجام امور به میزان فاجعه آمیزی کاهش می دهد.

بنابراین کار عاقلانه این است که برای افزایش قدرت درون و دستیابی به نتایج بهتر و ارتقا سطح زندگی باید از تصویرسازی ذهنی متبت به جای تصویرسازی ذهنی منفی استفاده نماییم.

 

استفاده از قدرت روح

روح انسان در کسب توانمندی های معنوی توانایی های زیادی دارد. در استفاده از قدرت روح برای افزایش قدرت درونی انسان باید به نیرومند ساختن قدرت روح پرداخت.

باید توجه داشت که روح انسان به طور ذاتی بسیار قدرتمند است ولی بر اثر قید و بند هایی که در اثر قرار گرفتن در حجاب بدن قرار گرفت، از توانایی هایش کاسته شد و نفوذ و تصرفش در کائنات خیلی محدودتر و ضعیف تر گشت.

هر کدام از حواس پنج گانه در حکم قیدی برای روح را دارند که باعث محدودیت بیشتر آن می گردند. راه استفاده از قدرت روح این است که توانمند سازی روح پرداخته شود. برای توانمند ساختن قدرت روح باید تا حد ممکن روح را جلا بخشید و از زنجیر هواهای نفسانی و هوس های جسمانی رهایی بخشید.

هر اطلاعات و ورودی که از طریق دیدن، شنیدن و یا سایر حواس پنج گانه موجب رنجش روح گردد به مراتب از تاثیرش در کنترل قدرت درون انسان نیز خواهد کاست.

به همین جهت هست که بسیاری از بزرگان در منزه نگه داشتن روح اهتمام بسیاری ورزیده اند و کوشیده اند تا پاکیزه نگه داشتن روح، از قدرت روح در تغییر  قدرت درونی استفاده بیشتری نمایند.

 

شما هم اگر نکات دیگری در مورد اینکه چگونه به قدرت درون برسیم را تجربه کرده اید و میدانید حتما در پایین این مطلب با سایرین در میان بگذارید.

109 نظرات

 1. جملات تاکیدی مثبت چیه توروخدا زود جواب بدین

 2. اقا من هر کاری رو که خواستین کردم لطفا راهنمایی کنید

 3. با سلام و تشکر از شما
  من چند وقتیه میخوام قدرت های خاصی داشته باشم و چاکراهای خودمو فعال کنم. در طول مطالعه هام یه چیزی ذهنم رو خیلی مشغول کرده و اون این هست که نوشته بودند فعال کردن چاکرا ها و فعال کردن قدرت های ماورایی خطرات بد و زیادی داره که من رو میترسونه مثلا این که جن و روح میبینیم و ممکنه که اونا ما رو اذیت کنن و…
  من میخوام قدرت های زیادی داشته باشم اما نمیخوام جن و روح رو ببینم و مورد آزار قرار بگیرم و بیشتر میترسم که برای خودم یا خانوادم مشکل ایجاد کنه.
  چه راه هایی وجود داره که من قدرت های خوب و خاصی داشته باشم اما با موجودات عجیب و غریب روبه‌رو نشم و منو اذیت نکنن؟. منظور من از قدرت های خاص مثلا خواندن ذهن افراد، جابه جا کردن وسایل با ذهن، پیش بینی آینده و کلا قدرت هایی که خوب باشند و باعث پیشرفت من بشنه.
  خیلی خیلی ممنون خواهشا کمکم کنید❤️

  • سلام دوسته عزیز اگه میخای درونت منقلب بشه . ۲ تا پیشنهاد میکنم ، این اهدافی که داشتی همشون قابل دسترس هستن به سادگیه هر آنچه که تصور میکنی ، ولی به فکر کن ببین اگه این قدرت هارو داشتی تو چه راهی ازش استفاده میکنی ، اما پیشنهاده طلاییه من اینه که کتاب کم صابقه ای رو بخونی به اسم پایان عمر از لی کارول .اگه بخای میتونی هر چی بخای داشته باشی ، اما…

   • سلام دوست عزیز خیلی خوشحالم که پایان عمر رو خوندی و به دیگران هم پیشنهاد میدی ، منم پیشنهاد میدم اگر احتمالا چنل های ۲۰۱۲ به بعد کرایون رو مطالعه نکردی حتما این کارو بکن ، امیدوارم همه آدمها اینارو درک کنن ، موفق باشیم .

  • جابه جایی اجسام که نه ولی…ذهن خوانی و دیدن افراد و اجسام مختلف امکان پذیره و میدونم که هست…برخی افراد کاملا انسان هستند و بتضی دیگه نه…اونا مراقب هستن . وظیفه ی مراقبا محافظت از یک فرد زنده دیگه مثل خودشونه…اگر کسی رو در زندگی گاهی میبینید امکان داره مراقب باشید.دسته دیگه ای هم قرار داره که افراد ، وظیفه ی ارامش بخشیدن به افراد و کلا موجودات رو دارن. من ازینا کاملا اطمینان دارم

  • سلام اینکه شما می خواهید قدرت داشته باشید و روح و جن ها رو نبینید میشه انسان وقتی به جایگاه بالایی میرسد طمع وجود ان را میگیرد اگر شما انسان خوش فکر و درست کاری باشیو طمع قدت وجودتو نگیره میتونی از قدرت استفاده کنی اینکه انسان وقتی جن و روح و…. میبینه بخاطر اینه که اون قدرت دیدت و افکارت رو به دنیای کائنات تغییر داده هرچه قدر دیدت رو عوض کنی و تلاشت رو برای ساختن خودت و این که چگونه رشد کنی(رشد مغز و افکار)اون موقعه میتونی جن یا روح رو با خواسته ی خودت ببینی تشکر.

 4. مگه شما اینننن قدوررررتتتت پنهانیو دارید ک میگید

 5. باسلام
  من من واقعن دوست دارم بتونم ذهن دیگران رو بخونم
  میدونم که آسون نیست ولی لطفا راهنمایی کنید.

 6. سلام مطلب آموزنده ای بود فقط میشه بیشتر درمورد کنترل‌ روح توضیح‌بدید واینکه چطوری ذهن افراد رو با استفازه از تمرکز بخونم‌ خیلی ممنون

 7. درود
  مطالبتون بسیار بسیار مفید بود و راستش من یه صداهای ضعیفی میشنوم و دوست دارم صدا واضح بشه که بفهمم چی میگه اگه کسی هست و از این مورد اگاه هست به من کمک کنه خیلی خوب میشه

 8. منم شنیدم که باز کردن چاکراها خطرناکه ولی به نظرم نمیتونه راست باشه
  به هر حال اگه میخوای قدرت داشته باشی چاکرای دستو باز کن من خودم چند بار تمرین کردم خیلی باحاله هم کم خطر تره هم باز کردنش اسونه

 9. اگه میخوای قدرت پیدا کنی چاکرای دستو باز کن هم بی دردسره هم بتز کردنش نسبت به چاکراهای دیگه اسون تره من از یکی شنیدم که تو سه سال تونست چاکرای دستشو فعال کنه و یه قدرتایی پیدا کنه در کل چاکرای دست بهترین گزینس تمرین باز کردنشم جالبه

 10. با سلام خدمت دوستان اینکه میگین میخواین ذهن افراد رو بخونین این نیست که صدایی بشنوید یا چیزای مسخره دیگه وقتی بعد پی بردن به عالم محسوسات به عالم مثل هم تفکر کنین وچشمتون رونسبت به اتفاق وپدیده های اطراف بیشتر باز کنین یا با درک و منطق بهتری بهش نگاه کنین کم کم به بیشتر چیز هاپی میبرین قدرت فوق العاده انسان عقلشه که میتونه حتی پدیده جزییات و خیلی چیز هارو تغییر بده یا روشون تا ثیر بزاره ما همه در بعضی چیز ها با جزییات بالا کلا در اشتباهیم

 11. سلام شاید فکر کنید که حرفم دروغه ولی من واقعا تونستم مسیر یه جریان ابه ضعیف رو تغسسر بدم میخام اینو قوی تر کنم باید چکار کنم لطفا جواب بدید

 12. دوستان سلام.برای ب کار انداختن قدرت درون باید اول باور داشته باشید ک این قدرت وجود داره.کسانی ک این قدرت رو باور ندارن خیلی تو واقعیت غرق هستند در صورتی ک واقعیت با حقیقت فرق میکنه من خیلی درمورد این موضوعها مطالعه کردم اول منم باور نداشتم ولی از وقتی ک با تمام وجودم ب حقیقت افرینشم باور پیدا کردم خیلی خوب شدم از هیچ کس و هیچ چیز نمیترسم ایمانم ۱۰۰ شده .من حتی انقدر ب قدرتم ایمان پیدا کردم ک دارم این موضوع رو تدریس میکنم و ی سری همایش جمع و جور چل پنجاه نفری هم برگزار کردم.زندگیم و ذهنیات و رفتارم تغییر کرده.پر انرژی و با اعتماد ب نفس بالا دارم پیش میرم خیلی عالیمممممم.امیدوارم شما هم ب این درک از قدرتتون برسید

 13. سلام من هم میخوام به قدرتهای درونم پی ببرم لطفا کمکم کنید

 14. من خیلی فکر کردم میخوام قدرت ذهنیمو فعال و تقویتش کنم ن درحد جا ب حا کردن وسیله و اینا اینا فقط کارای اولیم مسخوتم باشن من دارم ب چیزای یزرگ تر فک میکنم مثلا بتونم با قدرت ذهنم جون کسیو نجات بدم یا بتونم فقط با قدرتم زخم در حال خون ریزی رو درمان کنم….
  الان واقعا سردرگمم نمیدونم باید دقیقا چیمار کنم برای این ک ب این انرژی و نیرو ها دست پیدا کنم…
  میشه کمکم کنید لطفا!

  • Sam این قدرت ها در شیوه زندگی کردن وجود داره
   در دم و باز دم شما وجود داره و واقعا کسی به جز خودت نمیتونه بهت کمک کنه

   یه نصیحت دوستانه بهت میکنم اگر که این کار هارو شروع کردی سعی کن عجله نداشته باشی به قول معروف نابرده رنج گنج میسر نمیشود

 15. سلام .عرض ادب وباتشکر سپاس ازمطالبتون راهنمایی خواستم استاد من قبلا باصدها موزیک و تمرین چشم بستن تمرین تنفس سایشی هاله هایی رودیدم حین چشم بستن تااینکه یک شب چنان چشمهام ازقسمت مردمک موقع نیمه شب ازخواب بیدار شدن قفل میشد وبافشارروبه جلو امدن که نخوابیدم چون نتونتستم بخوابم درنهایت خوابیدم امابه سختی بعدش چندروز تمرین نکردم وباادامه تمرکز وصدای موزیک سردردهای وحشتناکی رو درناحیه پشت سرم وگوشهوکنار پیشونی سمت راستم شروع میشد واقعا شکنجه بود خیلی کارخطرناکیه تااینکه یک روز یکی توفاصله دومتری حرف وصداشو تویی مغزم شنیدم وفکرکردم تخیلی شدم کفتم کلمه که راجبم گفت درجواب گفت فکرمو میخونی ومن چیزی نگفتم فهمیدم توهم نیست دیگه این اتفاق نیفتاد وبعدش هرشب ساعت نیمه شب ناخوداگاه بیدارمیشدم واقعا درد اوریخت بود نمیتونستم ازفشار سردردهای شدید بخوابم خدارو شکر باتوکل به خداوندبزرگ خوب شدم ادمه ندادم اما چندباری شمع این چندروزه روشن کردم چشممومیبندم شمع رومیبینم اماضعیف راهی هست سردردنباشه و بعدا توسط موجودات غیرارانیگ اسیبی نبینم خودم واطرافیانم جیکارکنم ادامه بدم یاخیر

  • این دوراهی ایی هست که همه با اون مواجه میشن
   پیشنهاد میکنم هروقت این مشکل پیش اومد خودتون رو در یک هاله یا نور بنفش رنگ تصور کنید و فراموش نکنید که در این هنگام باید سعی کنید امنیتی که اینکار بهتون میده رو حس کنید

   موفق باشید

 16. من به نتیجه رسیدم خداوند خودش هرچی ببخشه خوبه این تمرین خطرناکه به اسیبش نمی ارزه کمی هم بازفعال بشه ادم روزی چندبارارزو میکنه ای کاش اینکارو نمیکرده واشتباه کرده هدیه خوب ومفید قشنگه که خداخودش ببخشه

  • حرفی که میزنید تا حدی درسته دوست عزیز ولی وقتی شما از راه نادرست وارد بشید و با عجله اینکار هارو انجام بدید و آمادگی لازم رو نداشته باشید این اتفاقات میافته

 17. من نه چیزی بلدم ولی خدواندرودوست دارم ازصمیم قلبم مثل بقیه ادمها ی دیگه نیرو وقدرتی که خداوند خودش ببخشه بهتره و اگر ادمها درونشون رو ازنفرت و بدی وگناه پاک کنند حتی قدسرسوزنی گناه نکنند بی نصیب از لطف خداوند نمیشند ما ادمها حتی بااینکه اشتباه میکنیم باز خدواند لطف میکنه درحقمون حال چه برسه خوبتربشیم پاک مقیدتر نیروی خوبه خدا صلاح خودش ببخشه هر راهی که خود انسان طی کنه باید باتوکل برخدا باشه باکمال احترام به استادین این راه من چیزی نه میدونم بگم ونه بلدم قشنگ اینه ماادمها به هم احترام بزاریم قشنگ درست زندگی کنیم

 18. دوستانی که میخوان این قدرت هارو داشته باشن پیشنهاد میکنم اول با تمرینات بازکردن چاکرا ها شروع کنید و بعد برید سراغ کندالینی

  هشدار میدم که تمرینات کندالینی واقعا اگر آمادگی نداشته باشید و اول چاکراهاتون رو باز نکنید چیزی جز دردسر براتون نداره امیدوارم موفق بشید

 19. راستش را بگوید واغیی است

 20. از کجا میشه فهمید چاکرا ها فعال شدن؟؟؟

 21. دوستان من این کارو کردم اما جواب نداد این دروغه اما این چند روز اخیر احیاس میکنم میدونم دیگران میخوان چی کار کنن🕸شاید تونستم اجسام هم جابه جا کنم

 22. سلام من خیلی دوست دارم این کار رو بکنم ایا این کار عوارض ترسناکی داره مثلا دیدن جن و روح

  • امیر ارسلان قاسمی

   بله
   ممکن است در شب جن و ارواح و مردگان را ببینید یا در نصف شب صداهای فجیع بشنوی.
   من خودم یک قدرت ماوراءالطبیعه ای دارم ، صفر در زمان
   برای اثبات این ترامپ در سال ۲۰۲۰ دوباره رعیس جمهور آمریکا می شود و …..
   بدبختانه بعد از دو سال تلاش به این قدرت رسیدن ولی الان پشیمونم.
   دیگه راحت خوایم نمی برد ، اختلال روانی دارم ، دیگه از کسی خوشم نمیاد ، دیگه ادتم شده قبل از انجام کاری برای اینکه برم تا ببینم می توانم انجام کار را انجام بدم یا نه….
   😢 لطفاً کمکم کنید 😢

  • همه ی اینا مزخرفه فقط علم جادوی سیاهه که میتونید داشته باشید خداوند به هیچ بنده ای این اجازرو نمیده که از قدرت کاذب اسیتفاده کنه.فقطژ ابلیسه که قدرتی به عضای اعمالی شیطانی به انسان میده که جرمش هم سلولی میشید با ارباب تاریکی در قیامت خخخخخ

 23. لطفا در مورد چاکرا توضیح بدید و بگید چطور فعال میشه

 24. و ایا چشم سوم هم در این کار دخیله؟؟؟؟

 25. میشه همه این قدرت هارو داشت ولی جن و روح روندید؟

 26. سلام . من به طور ناخوداگاه اینجور شدم البته از کودکی همیشه علدقه به قدرت های ماورا دارم و اینکه خیلی تخیلی هستم و سعی کردم برسم چند مدتی هست نزدیک یک سال که من میتونم آینده رو گاها ببینم یا وقتی از کنار افراد رد میشم حسشون رو میفهمم یکجور ذهن خوانی اما نه دقیف در یک ثانیه متوجه میشم به چی فکر میکنن و البته همیشه اینجور نیستم و کنترلشو ندارم خودشون اتفاق می افتن. کلا همه منو یه آدم عجیب میدونن . شاید همیشه این قدرتا خوب نیست سعی کنید عادی زندگی کنید.

 27. قدرت درونی از سرچشمه و اصل انسانیت و ذات اون بوجود میاد.روح انسان از خداوند سرچشمه گرفته و میشه گفت با خود سرچشمه تکامل پیدا میکنه و تا وقتی سرچشمه انسانیت یعنی خداوند اجازه نده و کمک نکنه امکان پذیر نیست.راه بدست اوردن قدرت درون ارتباط با سرچشمه درونی انسان و قدرت بینهایت ان یعنی خداونده ک با ذهنی پاک و مثبت و دور از هر گونه امواج منفی و گناه صورت میگیره.

 28. چه عجیب من صد بار دعا کردم قدرت داشته باشم ولی پوکر شدم حسابی

 29. سلام.در مورد انسان همه چیز صدق میکنه اما هر کس این رو به اندازه فهم ودرک خودش از محیط و فهم و دانشی که داره میفهمه ی مثال ساده وقتی ی بچه داره با اتش ی کبریت بازی میکنه ما به اون اختار میدیم که امکان داره دستش رو بسوزونه و به خودش اسیب بزنه این برا ما که تجربه سوختن دست رو داریم قابل درک هست ولی برا بچه که حس نکرده و نسوخته قابل درک نیست.وقتی تمام افکارت رو مثبت میکنی تمام کاینات دست به دست میدن تا همون جوری که دوست داریم اتفاق بیفته همیشه مثبت فکر کنید این اولین گام هست.راهای طولانی با گامهای کوتاه شروع میشه

 30. کسی هست کمکم کنه.
  من نه از چیزی میترسم نه چیزی که میخوام بهش برسم خسته ام میکنه
  من فقط میخوام بهش برسم..

 31. سلام من میخوام چاکرا هام رو باز کنم میشه بگید چطوری باید این کارو بکنم. خواهش میکنم ازتون

 32. سلام ببخشید من میخوام چاکراهای بدنم رو باز کنم چطور باید این کارو بکنم اگر میشود کسی راهنمایی ام کند
  یا اینکه نشانی سایتی را بدهد
  لطفا راهنمایی ام کنید

 33. سلام
  من میخوام چاکراهای بدنم رو باز کنم اما نمیدونم باید چیکار کنم.
  لطفا یکی کمکم کند.
  یالااغر آدرس یک سایت رو بهم بگید.
  خواهش میکنم ازتون

 34. این رو بدونید که حجاب باعث عقب موندگی انسان نمی شود

 35. اقا من میتونم پرواز کنم؟

 36. فکر کنی میدونی

  من اودریبتنالبیست هستم از سیاره ی سایورترون علم جادو در زمین فقط یک معمای ساده است مانند جنی که ۴ پا دارد همان اسب است

 37. اگه بخوایم قدرت داشته باشیم جن و روح رو میبینیم ؟

 38. اگه میخواید قدم های کوچیک بردارید همینا واستون کافیه ولی واسه گام های بزرگ باید ریاضت بکشید (چله نشینی).بله چله نشیینی

 39. سلام میخواستم بدونم که چطور میتونم بفهمم که این قدرت هارو دارم و یا چاکراهام فعال هستند یا نه یا اینکه میتونم از این قدرت ها استفاده کنم یا نه، چند مدتی هست که وقتی تو یه موقعیتی قرار میگیرم اتفاقاتی که اطرافم میوفته رو میتونم عینا پیش بینی کنم گرچه کم ولی اتفاق میوفته
  یا اینکه وقتی کارها مو انجام میدم میبینم که قبلا این صحنرو دیدم و میدونم چه کاری رو انجام دادم
  و یا اینکه وقتی اتفاق های خاصی میوفته مثلا یه موفقت کوچک یا گوش دادن به اهنگ مورد علاقم یا دیدن یه فرد مخصوص یک حس لرزش خاصی تو بدنم ایجاد میشه که معمولنم جهتش از سرم شروع میشه تا به پاهام میرسه یا بعضی وقتا هم هس میکنم که یه چیزی میخواد از قلبم به سمت سرم بیاد و خارج بشه
  لطفا راهنمایی کنین و اگه میشه چنتا کتاب خوب هم در این رتبطه معرفی کنین
  ممنون از مطالب خوبتون

 40. و اینکه تمرین های کشف و تقویت چاکراها چی هستن؟

 41. سلام کدومتون به نتیجه رسیدید؟

 42. عقل مردم به چه جاهایی رسیدی سعی کنید به خدا برسید تا قدرت به خدا برسید قدرتم پیدا میکنید اهل بیت ایمان داشته باشید به چیزی که میخواید برسید بزارید خدا بده تا خودتون دنبالش برید ندونید چه بلایی سرتون میاد

 43. من تونستم بالا خره قدرت درون خودم رو پیدا کنم من میتونم یک کتاب رو فقط بایک بارخوندن کامل حفظ بشم یامیتونم ازروی پاهام بلند شم جدی میگم میدونید باید چیکار کنید نمی خوام ناامییدتون کنم شما حداقل ۱۰یا۱۵سال غذا های حیوانی نخورید اصلا رابطه جنسی نداشته باشیدو به خودتون ایمان داشته باشید که میتونید

 44. من خیلی دوست دارم قدرت داشته باشم ولی اگه جن و روح ببینم نتنها پشمون میشم بلکه سکته می زنم . میشه دیدنشون رو کنترل کرد ؟

 45. خخخخخخخخ مگه کشکه به این راحتی به قدرت درونی رسید اگه اینطوری بود که همه برای خودشون انسان خاصی بودن ، اینجا درست توضیح داده و من خودم خیلی به این چیزها اعتقاد دارم ولی انقدر راحت نیست.

 46. سلام ببخشید اگه با فعال کرده چاکرا های دست چ کار های میتوان کرد روش فعال کردنش بگید خواهش میکنم

 47. سلام
  فقط اینو بگم که من از امروز شروع کردم و از جن ، روح ، یا هر چیز دیگه ای نمی ترسم و به هدفم خواهم رسید

 48. خواندن ذهن یک چیزی هست که انسان این رو از تخیل خودش درآورده قدرت چیزهایی جز خواندن ذهن و چیز هایی که انسان گفته هست

 49. به نظر شما میشه بتونیم پرواز کنیم

 50. دوستان ما هر چیزی که به درونمون القا کنیم و با تمرکز بهش انرژی بدیم کم کم باور میکنیم و باور قلبی ما همون نتیجه دلخواهمون رو میاده .میخواهد خوندن ذهن دیگران باشه . پرواز کردن باشه یا هرچیز دیگه

 51. سلام من مدتی هست (حدودا دو ماهی میشه ) که اتفاق های عجیبی برام میوفته مثلا یک بار که خواب بودم ولی کاملا هوش یار یعنی میدونستم که خوابم و هر کاری میکردم نمی تونستم که از خواب بیدار شم و اخر احساس کردم یه چیزی داره روحمو از بدنم میکشه بیرون یه جورایی انگار یکی دست کرده تو بدنت و داره جونتو میکشه بیرون و بعد از خواب بیدار شدم خیلی عرق کرده بودم و ترسیده بودم یک بار هم یه حالتی داشتم هم خواب بودم هم بیدا دقیق یادم نمیاد چشمام باز بود میتونستم اطراف رو به طور ناواضح ببینم ولی اختیار بدنم اثلا دست خودم نبود بدنم قفل کرده بود و سخت نفس میکشیدم انقدر مقاومت کردم تا بلاخره ازاد شدم ولی با خدم فکر کردم خواب بوده وای کمی بیشتر که فکر کردم دیدم واقعیت داشته میشه راهنمایی کنید این مورد مربوط به داشتن یه قدرت خاص یا نه مربوط به چیزه دیگه ایی میشه. لطفا راهنمایم کنید که اگر مورد خاصی هست پیگیری کنم من واقعا دوست دارم قدرت خاصی داشته باشم و در راه درستی ازش استفاده کنم. و یک سوال دیگه که دارم اینکه قدرت هایی که باهم متفاوت هستن رو با یک روش تقویت میکنن و یا روشش متفاوته ؟؟

 52. لطفا خیلی سریع بهم جواب بدین

 53. سلام ایا میشه فقط باتمرکز بتونم به قدرت ماورا برسم

 54. سلام ایا میشه فقط با تمرکز این انرژی رو گرفت

 55. ببخشید من بعضی شبا وقتی که میخوابم یه جورایی میشه گفت وقتی تو خواب و بیداریم خواب بد میبینم. و البته خودم میدونم که دارم خواب میبینم ولی هر چقدر سعی میکنم بدنم رو تکون بدم یا چشمام رو باز کنم یاد داد بزنم نمیتونم مثل این میمونه که یکی داره جلومو میگیره و هیچ صدایی از گلوم خارج نمیشه.
  در حدی هست که اسم امام ها رو میگم یا بسم‌الله میگم و خیلی تلاش میکنم و بعد چند ثانیه میتونم بیدار بشم و میبینم که دهنم هم باز بوده و مثل اینکه واقعا سعی داشتم داد بزنم. اینا ینی چی و باید چی کار کنم؟

 56. نمیشه این همه تکرار کردم نشد😑😥😥 و همین طور نیروی جادوی وجود نداره🙂 وهمش دروغه⚡

  • چرا عزیزم وجود داره فکر تو ببر بالا دوبا ره تلاش کن نا امید نشو اگر خدا تونسته من و تو رو بی افرینه پس می تونه قدرت به ما بده به خودت امید بده تو می تونی پشیمون نمی شی تلاش کن دوباره

 57. از نظر من وجود داره چون خودم این کا رو انجام می دم ممنون از راهنماییتون راستشو بخواین من اولش خیلی اذیت شدم ولی هالا می تونم با تمر کز بسیار زیاد ذهن انسان ها رو بخونم به را حتی

 58. همش وجود داره.. شک نکنید.. من الان چاکرا های دستم بازه و میتونم انرژی مغناطیسی رو اینجاد کنم

نظرتان را بفرمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.