Home / زندگی / چه کارهایی را اول صبح نباید انجام دهیم؟
اول صبح
اول صبح

چه کارهایی را اول صبح نباید انجام دهیم؟

اول صبح می‌تواند بزرگ‌ترین فواید را برای بهره‌وری شما داشته باشد. ما از کارآفرینان و کارشناسان پرسیدیم، که وقتی روز را شروع می‌کنیم چه اشتباهاتی را نباید داشته باشیم. این‌ها گفته‌های او هستند.

 1. چند تا هشدار گذاشتن

بعضی‌ها برای بیدار شدن در اول صبح ساعت خود را در سه زمان ۶:۴۰، ۶:۵۰ و ۷:۱۵ کوک می‌کنند. چند دفعه از خواب بیدار می‌شوند. افراد موفق خواب خود را مدیریت می‌کنند تا بلافاصله بعد اینکه از خواب بیدار شدند، آماده برای شروع روز خود باشند.

 1. روشن کردن تلویزیون

افراد موفق اول صبح خود را با دیدن تلویزیون آشفته نمی‌کنند یا فقط یک برنامه را در روز نگاه می‌کنند. به‌جای آن، وظایف خود را در روز انجام می‌دهند.

اول صبح زیبا

 1. گیر دادن به کارهای کوچک

افراد موفق وقت خود را با تصمیمات کوچک تلف نمی‌کنند، مثل‌اینکه برای ناهار چه بخورید یا هر روز چه بپوشید.

یکی از افراد مشهور، هر روز یک رنگ از کت‌هایی که دارد را می‌پوشد. با تصمیمات کوچک‌تر راحت‌تر می‌توانید بر تصمیمات بزرگ‌تر تمرکز کنید.

 1. بدون نقشه و آمادگی شروع کردن

افراد موفق بدون آمادگی و بدون نقشه اول صبح خود را شروع نمی‌کنند. آن‌ها برای کاری که انجام می‌دهند برنامه دارند.

لازم نیست که برنامه دقیقه به دقیقه داشته باشید، ولی انواعی از قوانینی وجود دارد که روز خود را می‌توانید با آن شروع کنید.

 1. ماندن در لباس‌خواب خود

عوض کردن لباس در اول صبح به شما کمک می‌کند در فضای درست کاری قرار گیرید و ذهن شما زمان کار کردن را درک می‌کند.

 1. حذف کردن صبحانه

داشتن یک معده پر از غذاهای سالم، به ذهن و بدن شما در بقیه روز انرژی می‌بخشد. خیلی از مردم صبحانه را حذف می‌کنند و ناهار بیش‌ازحد می‌خورند، که باعث می‌شود بعد از ناهار افت کنند.

روز خود را با پروتئین و میوه و سبزیجات سالم شروع کنید و انرژی خود را برای مدت طولانی نگه‌دارید.

صبح زود

 1. مستقیم به سمت کار بروید

موفقیت و بیش‌ازحد کار کردن تنها چیز لازم نیست. موفق شدن فقط به خاطر این نیست که هشت برابر کارکنید.

به این معنی است که وقتی کار می‌کنید باید۱۰۰ درصد در کار خود باشید. در اول صبح قبل چک کردن ایمیل خود، برای خود چند دقیقه وقت بگذارید. صبحانه بخورید تا ذهن خود را بازکنید و روز خود را نو شروع کنید.

 1. شکایت کردن در کار خود

افراد مشتاق هستند تا روز خود را شروع کنند. مهم نیست که کی کار شما بیشتر می‌شود، موفقیت با یک نگرش مثبت در طول روز شروع می‌شود.

اگر از بیرون رفتن از رختخواب و شروع روز خود بترسید، الگوی خوبی برای بقیه روز خود ایجاد نکرده‌اید. افراد موفق اول صبح انگیزه و هیجان دارند تا حرکت خود را آغاز کنند و در سراسر روز نیز اشتیاق خود را دارند.

 1. به داخل طبیعت بروید

بعضی افراد موفق سحرخیز هستند و بعضی کار خود را شب انجام می‌دهند. خودتان را بشناسید و نقاط قوت خود را بدانید که برای موفقیت شما لازم هستند.

مهم است که زمان خود را مدیریت کنید تا وقتی به سمت اهدافتان حرکت می‌کنید احساس خوبی داشته باشید. وقتی ناراحتی‌ها و ناملایماتی پیش می‌آید، سعی کنید احساسات خود را زود تغییر دهید.

 

2 نظرات

 1. الان این مقاله بود ? یا کلاس درس اول دبستان ?
  عجب…

نظرتان را بفرمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.