Home / زندگی / راههای خوش شانس شدن
خوش شانس

راههای خوش شانس شدن

موارد زیادی جزو راههای خوش شانس شدن شما هستند که می تواند به شما کمک کند،ولی احتمالا شما بیشتر این موارد را تا حالا انجام نداده‌اید.

بهترین روش برای خوش شانسی مثبت بودن و تجسم موفقیت است. اگر دوست دارید بدانید راههای خوش شانس شدن چیست،

۱۰ تا از مهم ترین راههای خوش شانس شدن

۱- از فرصت‌های خود اطلاع داشته باشید

من به شانس اعتقاد داردم و می‌دانم هر چه بیشتر کارکنم، داشته‌های من نیز بیشتر است.

چقدر فکر می‌کنید اگر کنج خانه بنشینید،  شانس سمت شما بیاید؟ نه خیلی زیاد.

اگر بیرون نروید و فعالیتی نداشته باشید، در خود یک سرنوشت بد می‌بینید که از فرصت‌ها دوری می‌کند. پس، چقدر خوش شانس خواهی بود؟ زندگی یک موسسه خیریه نیست، شروع به حرکت کنید.

۲- تجسم موفقیت (یکی از راههای خوش شانس شدن )

شانس، آماده شدن برای رودررو شدن با فرصت‌هاست.

چقدر فکر می‌کنید روز خوبی داشته باشید، مصاحبه شغلی یا حوادث ورزشی اگر افکار خود را با شکست پرکنید؟ شانس به نفع شما نخواهد بود.

بهترین ورزشکار خود را از اول بازی برنده می‌بیند. بهترین بازیگر قبل از آمدن به صحنه، تشویق تماشاچیان را با هیجان تصور می‌کند.

اگر محاسبه شغلی دارید، تصور کنید چگونه سؤالات را با تفکر پاسخ می‌دهید. اگر برای ملاقات آماده می‌شوید، خود را جذاب تصور کنید. باید اول موفقیت را ببینید قبل اینکه اتفاق بیفتد.

۳- بر مثبت اندیشی متمرکز شوید

بهترین شانس، شانسی است که خودتان ایجاد می‌کنید.

یک اتفاق بد برایم افتاد که ناراحت شدم: هفته قبل موتور ماشینم در راه رفتن به کاشانه‌ام خاموش شد. نتوانستم بروم و بی‌حرکت گذاشتم. فقط توانستم تعمیر کنم که خیلی هم جالب نبود و من از این موضوع خیلی خوشحال نبودم. بدشانسی آوردم! خانه‌ام جای شلوغ است که ۳۰ دقیقه طول می‌کشد.

حالا تصور کنید ماشینم ناگهان خاموش کند درحالی‌که بلیت هم داشته باشم. اما من خوشحال بودم که شانس آوردم ماشینم در پارکینگ در امان ماند.

به خاطر اینکه در سفرهای بین ایالتی امکان زیاد دارد که ماشین در جای خود نباشد. همه‌چیز را خوب ببینید و به خوش شانس شدن خود فکر کنید.

۴- به حرف دل خود گوش دهید

غرایز در موقعیت‌های سخت بیشتر از آن چیزی که فکر کنم، ما را تضمین می‌کند. اگر شما با بصیرت خود را پیش  بروید و غرایز خود را حفظ کنید، خلاقیت ایجاد خواهد شد. موفقیت، با شانس می‌آید.

همه ما گاهی اوقات تصمیمات بد داریم، پس آن را به نفع خود تمام کنید. به غریزه خود اعتماد کنید و اجازه دهید، شما را راهنمایی کند.

البته، می‌توانید در هر تصمیم از زندگی خود مشورت کنید، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که مشورت‌های دیگری احتمال موفقیت شما  را (به‌علاوه اینکه زمان و وقت خود را هدر داده‌اید) افزایش دهد.

۵- شانه‌های خود را سبک کنید و راه بروید.

مسیر درست و خشونت کمتر در برابر مشکلات را به‌جای تحریک بیشتر انتخاب کنید.

“بسیاری از ما خوش شانس شدن را به‌عنوان حق یاد می‌کنیم و شانس بد را هم از خیانت می‌دانیم که حق است.”

نه، شما نمی‌توانید همه را داشته باشید. بله، گاهی اوقات شکست خواهی خورد. خیر، زندگی عادلانه نیست. بله، شما باید با آن معامله کنید.

۶- باز از زوایای دیگر سعی کنید

به خاطر داشته باشید بعضی‌اوقات چیزی که شما می‌خواهید، شانس خیلی زیاد است.

فقط اینکه برنامه‌تان شکست‌خورده، به این معنی نیست که ایده بدی است، ولی برای اجرا به بهتر شدن نیاز دارید. در ادامه شما بیشتر یاد می‌گیرید و رشد می‌کنید، خوش شانس تر و موفق‌تر خواهید بود.

۷- استرس و منفی‌بافی را کاهش دهید

چیزی که اینجا در مورد شانس وجود دارد، این ست که شما خوب یا بد را نمی‌دانید تا زمانی که چند دیدگاه داشته باشید.

آیا شده اوقات سخت که خارج از کنترل شما بوده را به خاطر آورید و مشکلات شما کمتر شده باشند؟ فکر نمی‌کنم.

همه ما در حال راه رفتن، با استرس حرف می‌زنیم. اگر استرس داشتید و نمی‌توانستید درست فکر کنید، موقعیت‌ها و فرصت‌ها را ایجاد کنید و گذشته را بدون کوچک‌ترین یادآوری فراموش کنید.

هر دفعه احساس افت کردید، این ۱۰ سؤال را از خود بپرسید تا احساس بهتری پیدا کنید. جلو بروید و آن‌ها را تکرار و تمرین کنید.

۸- در حال زندگی کنید (نکته ساده راههای خوش شانس شدن )

وقتی شانس به سراغ شما می‌آید، باید آن را مال خود کنید.

آسان است که دنیای کوچک خود سرگرم باشیم که ما را به دیگران، مکان‌ها و چیزهای اطرافمان بی‌توجه می‏کند. توانایی برای زندگی کردن در اکنون،کمک می‌کند به فرصت‌هایی که قبلاً برای شما سخت بود، توجه کنید.

۹- در مورد هر چیز آگاه باشید

توانایی یک حساب کوچک بدون فرصت است.

کنجکاوی به شما کمک خواهد کرد فرصت‌هایی که قبلاً مانع بودند، را برای خودتان ایجاد کنید. چگونه؟ کنجکاوی دیدگاه‌های جدید به شما می‌دهد و راه‌حل‌های جدید برای مشکلات شناسایی کنید.

همچنین خلاقیت و نوآوری بیشتر که داشته باشید، شانس بیشتر می‌توانید برای خود ایجاد کنید. اگر دوست دارید فکر خلاق باشید، راه‌های کنجکاو بودن را یاد بگیرید.

۱۰- تلاشتان را حفظ کنید

شانس سود ناشی از تلاش است. هر چه بیشتر تلاش کنید، شانس بیشتر نیز به دست می‌آورید.

شما چیزی را از دست نمی‌دهید تا اینکه خودتان ترک کنید، بنابراین آن را ول نکنید.

آیا احساس می‌کنید خوش شانس هستید؟

امیدوارم این ۱۰ قدم به خوش شانس شدن شما در زندگی کمک کند. اگر دوستتان می‌خواهد بداند چگونه خوش شانس تر باشد، جلو بروید و این مقاله را به او نشان دهید.

چگونه زندگی خود را تغییر دهید و فرصت‌های جدید برای خود و دیگران ایجاد کنید؟چگونه برنده می‌شوید، چگونه می‌بازید و چگونه خوش شانس باشید.

نظر شما چیه؟ آیا راههای خوش شانس شدن که در اینجا به شما گفتیم برای خوش شانس بودن کافی است و یا راهکارهای دیگری نیز وجود دارد. لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
[newsletter_signup_form id=3]

یک نظر

  1. فروشگاه میز ناهارخوری

    خیلی عالی بیست

نظرتان را بفرمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.